Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kavartatok már valakivel Necc...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kavartatok már valakivel Necc Partyn?

Figyelt kérdés
Most szombaton voltam bulizni a lányokkal, és olyan jó volt újra szabadnak lenni.
2021. jún. 7. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:
68%

A Budapest parkosokrol mindig hazavittem egy csajt.

Az akvariumoson vhogy sose jött össze :D

2021. jún. 7. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
56%
Mi az a neccū partiu?
2021. jún. 7. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Tegnap voltam és konkrétan 20 év körüliek alig voltak, a jellemző korosztály 25-30 volt. Elég lehetetlenné tette az ismerkedést, mondjuk egy 26 éves meg egy másik csaj is kezdeményezett nálam, megkérdezték van e kedvem táncolni, sőt az egyik meg is hívott egy vodkára😆. De sajnos nem jöttek be eléggé.

20F

2021. júl. 10. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Haha, kár, h nem voltak jók :D Valaki sztori tegnapelőtti Neccről? :D
2021. júl. 11. 12:11
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyébként én az egésznek a hangulatát úgy éreztem hogy nem igazán ismerkedni jöttek, hanem inkább tényleg bulizni. Tehát pl 2 hete voltam Morrisons 2ben és ott lehet látni folyton hogy odamennek táncolni aztán vagy smárolnak vagy nem stb. Itt viszont szinte egyáltalán nem láttam ilyesmit. Azért próbálkoztam hogy ne úgy menjek el hogy "meg kellett volna azért próbálni" de nem sok sikerrel jártam😄

Pl volt olyan hogy odamentem egy csajhoz aki így viszonylag felszabadultan táncolt meg rámmosolygott, erre odajött a pasija és félrelökött😂(nem estem el)

#3

2021. júl. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!