Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Szabadban, kiszolgaltatott...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szabadban, kiszolgaltatott helyzetben lenni izgato?

Figyelt kérdés
Mar tobbszor masztiztam ugy egy erdos, eldugott teruleten, hogy levetkoztem szinte meztelenre, csak egy polo volt rajtam. Mindig nagyon melyre megyek az erdoben, mert minnel tavolabb vagyok a civilizaciotol annal veszelyesebbnek tunik levenni a biztonsagot nyujto ruhakat es annal kiszolgaltatobbnak erzem magam. Hatalmas euforia lesz ilyenkor urra rajtam. Termeszetesen nem csak az erdo lenne nekem ilyen szempontbol izgalmas helyszin, szivesen csinalnek ilyesmit szinten lakatlan teruleten ami picit is felelmetes. Mondjuk egy barlangban eltevedve. Mast is mozgat az ilyesmi? Itt nekem nem a lebukas eselye tetszik, mert minnel tavolabb akarok lenni kozben a civilizaciotol is.
2021. jún. 7. 19:13
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Láttam már így pasit az erdőben.

Egy péniszgyűrő volt a heréin.

Te voltál az?

2021. jún. 7. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Nem, nem en. :D nem hordok peniszgyurut. En masban utazom, ha mar segedeszkoz. Egyebkent mi volt a reakciod (hiszen alapbol nem torvenyes)?
2021. jún. 7. 19:39
 3/5 anonim ***** válasza:
Attól függ... Alapvetően az. De az ötletek attól függnek, hogy fiú vagy lány vagy egyáltalán?
2021. jún. 7. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nem szamit a kerdes szempontjabol. :P
2021. jún. 7. 20:30
 5/5 kovpet ***** válasza:
Ha meg lennél kötözve még jobban élveznéd.
2021. jún. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!