Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányként csak én veszem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányként csak én veszem észre, hogy a legtöbb lány mennyire arrogáns, és nem tudja hol a helye a fiúkkal?

Figyelt kérdés
Túl sok flegmaság, meg beképzeltség, meg jogok, meg elvárások (a szexben is), cserébe meg arrogancia. Vagy az a fura, hogy én ezt lányként elítélem?

2021. jún. 8. 10:26
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem meg egy férfi álljon ki magáért. Vissza sem mer szólni a legtöbb egy 17 éves kiscsajnak sem, inkább papucsok lesznek.
2021. jún. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
77%

#11-es: szerintem sokan visszaszólnak.


Én is úgy vagyok vele, ha bunkó velem egy lány, akkor visszaszólok, nem veszítek semmit. Számomra a flegma, beképzelt csajok nem érnek semmit.


Én az olyan rendes lányokat tartom egyenrangúnak és adom meg a kölcsönös tiszteletet, mint a kérdező vagy a 10-es válaszoló például.


21F

2021. jún. 8. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
59%

nagyon meglepődtem hogy vannak ilyen lányok is akik így látják.

Örülök neki.

Vannak azért normális nők pedig már kezdtem el hinni hogy nem igaz.

2021. jún. 8. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
90%
#11 nem feltétlenül nem mernek visszaszólni... de van az a kategória, amit olyan nagy ívben le...rok, hogy annyira se érdemes, hogy kinyissam a szám miatta. :D
2021. jún. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
4%
jól le lettem pontozva jesszus támadnak a pláza.... meneküljünk
2021. jún. 8. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
52%

Jó olvasni hogy a legtöbb aki ezt elítéli lányból van! talán még nem halt ki teljesen ez a faj.


De a 90% tényleg pökhendi kihaénnem, mert ő megérdemli alanyi jogon, legyen szó bármiről.



Ráadásul kettős a mérce. egyenjogúság van, ami pontosan addig tart, amikortól nem nyitod ki neki a kocsiajtót, nem fizetsz helyette az étteremben, és lebetonoztatod vele a kocsibejárót, mondván egyenjogúság van, ezeket én is megcsinálom magamnak, csináld meg te is magadnak. :)

Eddig csak felhúzták ezeken az orrukat, mostmegmár kikelnek magukból és hisztiznek hogy de ők nők, és nekik ez jár.

2021. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%

Miért ítéled el? Ez az ő dolguk. Ha ők így akarnak párt találni, akkor vagy összejön vagy nem.

Szerintem nem mások életében kéne vájkálni és ítélkezni.

Pedig én állítólag kedves vagyok, de nekem nincs bajom az ilyen lányokkal. Általában sokkal több van egy viselkedési forma mögött, mint amit mutat, főleg egy kívülálló személynek. Úgyse tudod pletykák alapján, hogy milyen egyébként az adott személy és valójában mi a problémája. Lehet a múltjában történt valami, ami miatt így reagál egyes férfiakra vagy éppen a cselekedeteikre, nem tudhatod. Nem vagy mindenható, hogy erről ítélkezz.

Amúgy meg miért velük foglalkozol, miért nem magaddal? Tudom, hogy könnyebb csámcsogni azon, ha az emberek furán viselkednek, de neked az életedet ez sehova nem vezeti.

2021. jún. 8. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
62%

Vannak buta lányok, ahogy vannak buta fiúk is.


Nekem sok rossz tapasztalatom van nőkkel és férfiakkal is, de szerintem emiatt egy egész nemet utálni felesleges.


Imádom a férjemet, sok pasit meg fel tudnék pofozni egy betonoszloppal. Legjobb barátnőmért tűzbe teszem a kezem, de nem is egy csaj volt, aki megpróbált kikezdeni a férjemmel, úgy, hogy tudta, hogy én létezem.


Ez ilyen.

2021. jún. 8. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
90%
aha, kar, hogy senkinek nem esik le, hogy a kerdezo valojaban nem ‘lany’..
2021. jún. 8. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
58%
Napi nőgyűlölő panaszrovatunkat olvassák ahol a kérdést nem nő írta ki. Bro' mennyivel lesz több csajod ha másokkal együtt gyűlölöd a fél világot?
2021. jún. 8. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!