Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hol lehet ismerkedni idős...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Potensjatékos kérdése:

Hol lehet ismerkedni idős (70év körüli) olyan nőkkel, okkal akik kedvelik a 40 éves férfiakat ?

Figyelt kérdés

Sziasztok, 40 éves vagyok, és nagyon vonzódom a 70 év körüli nőkhöz.

Igen tudom van aki ezt betegségnek, meg nem normálisnak tartja, de megmondom őszintén, nem érdekel!!



#szex #idős nő #nagymama fétis
2021. jún. 9. 00:22
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Swinger... legalábbis van egy igen jó "karban" lévő 70-hez közeli hölgy aki sorban fogyasztja a pasikat, egy este alatt akár többet is. Ha pénteken lemész az x klubba akkor 99% hogy ott lesz.
2021. jún. 9. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
83%

Társkeresőkön, de a legtöbb pontosan tudja, hogy nagy korkülönbséggel csak betegek vonzódnak hozzájuk.


Korukbelit keresnek ők is.

2021. jún. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
88%

Az a baj, hogy a legtöbb 70 körüli magyar nő már abszolút feladta a pasizást, szexet, egyáltalán azt, hogy normálisan nézzen ki. Nyugaton azért ez nem így van. Próbálj német, holland, skandináv, angol nőkkel ismerkedni neten. Esetleg külföldön új életet kezdhetsz, ahol ez a korkülönbség senkit nem érdekel.

Magyarország ilyen szempontból egy nagyon elmaradott hely. Szabályosan el is várja a legtöbb család, hogy 55 év felett a nő már csak nagymama legyen, sütögessen, főzőcskézzen, unokázzon. Eleve ha egy idős nő csinosan akar öltözködni, már azt megszólják vidéken.

Amúgy nem beteges a vonzalmad, te a 40 éves koroddal is öregembernek tűnhetsz mondjuk egy 20 éves lánynak. Egyszerűen neked 40 éves fejjel 70 éves nőkkel ismerkedni szinte lehetetlen, mert nincs hol, aki 40 évesen 25 évesenet hajt, azt kb. mindenki megérti, ha csóválják is a fejüket miatta. Ahogy idősödnek az emberek, egyre inkább bezárkóznak sajnos. Neten talan kicsi az esély, de az utcán, piacon, tarsas kirándulásokon, szomszédságban jobbak az esélyeid.

2021. jún. 9. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
94%
Edda koncerten.
2021. jún. 9. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%
Nyugdíjas klubban
2021. jún. 9. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 Oldfire ***** válasza:
64%
Öregek otthonában...
2021. jún. 9. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
80%

Léteznek nagyon vonzó, csinos, szexi 65-70 közötti nők. Szerintem nem beteges, ha egy negyvenes férfi vonzódik az ilyen körú hölgyekhez.

Pl.: Pataki Ági, Balázs Klári, Ungár Anikó.

Nekem simán "bejönnek", bár élőben és közelről nem láttam őket.

2021. jún. 13. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én a reformátusoknál szoktam segíteni időseknek. Nálunk rengeteg az egyedülálló idős nő, akik szexkapcsolatra vágynak. Én itt jöttem össze egy szexéhes idős nővel.
2022. ápr. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!