Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem? Hogyan tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogyan tudok ezután a barátnőm édesanyjának a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja történt, hogy elég hevesen szexeltünk a barátnőmmel nálam, mondhatni a menet közepén voltunk, mikor hívta az anyukája (említette korábban, hogy fontos hívást vár tőle, persze nem terveztük, hogy a menet közepén fogja hívni). Megkért, hogy szálljak le róla, szeretne felállni és kicsit távolabb menni, mert tudja, hogy ha rajta maradok, nem fogok tudni leállni. Odament az íróasztalhoz, felvette a telefont, elkezdtek beszélni, de egyszerűen annyira be voltam indulva, hogy nem tudtam neki ellenállni, ahogy ott pucsított az asztalnál, ezért odamentem (ő háttal állt, tehát váratlanul érte) és hátulról betettem neki, mire ő hangosan felnyögött (bele a telefonba) és elejtette a telefont. Megfogtam a derekát, visszavittem az ágyra, elkezdem csinálni kutyapózban. Igen ám, de közben vonalban maradt, így az anyukája a csattogást és a nyögéseket is hallotta, illetve mi is hallottuk, ahogy néhány másodpercig kínosan kérdezgeti, hogy "mi történt, minden rendben?", majd lerakta. Miután mindketten elélveztünk és eltelt pár perc, csak akkor realizáltuk, hogy mennyire kínos is ez a szituáció. Ti mit tennétek? (25F 19L)

2021. jún. 10. 12:34
1 2 3 4 5
 1/50 anonim ***** válasza:
37%
Ez elég izgató így leírva
2021. jún. 10. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/50 anonim ***** válasza:
73%
elgondolkodnék, hogy mekkora egy farokvezérelt ösztönlénnyel kerültem össze, aki sem a kérésemet, sem a méltóságomat, sem a nekem fontos dolgaimat nem tartja tiszteleben - a lány helyébe...
2021. jún. 10. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/50 anonim ***** válasza:
73%
Érdekes mese.
2021. jún. 10. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/50 A kérdező kommentje:

2es: szándékosan említettem, hogy ő is élvezte és akarta a dolgot ott és akkor, nem akarata ellenére történt :)

3as: szoktam fantáziálni, de hidd el, nem arról, hogy barátnőm anyja végighallgatja a szeretkezésünket élő adásban :)

2021. jún. 10. 12:49
 5/50 anonim ***** válasza:
79%
Ha ehhez nagyfiú voltál, akkor legyél ahhoz is az hogy az anyukája szemébe nézz.
2021. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/50 anonim ***** válasza:
78%

hol írtad, hogy élvezte? Te visszaéltél a helyzettel, a kérésére tettél nagy ívben. S utána elvitte őt is a sodrás.

"(említette korábban, hogy fontos hívást vár tőle,..."

"Megkért, hogy szálljak le róla, szeretne felállni és kicsit távolabb menni, mert tudja, hogy ha rajta maradok, nem fogok tudni leállni."

"annyira be voltam indulva, hogy nem tudtam neki ellenállni,"

"(ő háttal állt, tehát váratlanul érte)"

"és hátulról betettem neki,"

"Megfogtam a derekát, visszavittem az ágyra, elkezdem csinálni kutyapózban."


Tehát mindent te csináltál, a kérésére lesz**va, és váratlanul tetted be.

Ergo egy ösztönlény vagy.


Semmit nem kell csinálnod. Engedd el a lányt, hogy férfival találkozzon.

2021. jún. 10. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/50 anonim ***** válasza:
79%

Az a kötelességem, hogy azt írjam, elhiszem a történetet.

Így azt tanácsolom, hogy tedd azt, amit jónak látsz.

Felnőtt ember vagy és gondolom, hogy bölcs és okos is vagy, hiszen okos ember módjára nem hagytad a barátnődet az anyukájával telefonálni és ez mindenképpen bölcs cselekedet volt részedről.

Szóval veregesd meg az izmos válladat. 🤣🖕

2021. jún. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/50 A kérdező kommentje:
6-os: szerinted, ha nem akarja és nem élvezi, nyögések közepette megvárja, hogy elélvezzünk? :D nem azt mondtam, hogy nem volt fontos a hívás és hogy utólag nem érezzük kínosnak, de ott és akkor akarta ő is
2021. jún. 10. 12:56
 9/50 anonim ***** válasza:
65%

Kérdező!

Lejárattad magad itt!

Inkább jobb ha nem válaszolsz semmire és senkinek, mert még mélyebbre süllyedsz!

🤣☝️

2021. jún. 10. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/50 anonim ***** válasza:
88%
Ha a muternak van humorérzéke akkor letöri a kis szarvad:-) beszópna neked jajj Józsikám azért is kedvellek téged mert veled nem hangoskodik annyira a lányom, mint az elődeiddel azokkal olyan hangos volt, hogy alig bírtuk elviselni a sikongatást bezzeg veled alig halljuk...:-) hidd el lekonyulna:-)
2021. jún. 10. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!