Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem? Hogyan tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogyan tudok ezután a barátnőm édesanyjának a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja történt, hogy elég hevesen szexeltünk a barátnőmmel nálam, mondhatni a menet közepén voltunk, mikor hívta az anyukája (említette korábban, hogy fontos hívást vár tőle, persze nem terveztük, hogy a menet közepén fogja hívni). Megkért, hogy szálljak le róla, szeretne felállni és kicsit távolabb menni, mert tudja, hogy ha rajta maradok, nem fogok tudni leállni. Odament az íróasztalhoz, felvette a telefont, elkezdtek beszélni, de egyszerűen annyira be voltam indulva, hogy nem tudtam neki ellenállni, ahogy ott pucsított az asztalnál, ezért odamentem (ő háttal állt, tehát váratlanul érte) és hátulról betettem neki, mire ő hangosan felnyögött (bele a telefonba) és elejtette a telefont. Megfogtam a derekát, visszavittem az ágyra, elkezdem csinálni kutyapózban. Igen ám, de közben vonalban maradt, így az anyukája a csattogást és a nyögéseket is hallotta, illetve mi is hallottuk, ahogy néhány másodpercig kínosan kérdezgeti, hogy "mi történt, minden rendben?", majd lerakta. Miután mindketten elélveztünk és eltelt pár perc, csak akkor realizáltuk, hogy mennyire kínos is ez a szituáció. Ti mit tennétek? (25F 19L)

2021. jún. 10. 12:34
1 2 3 4 5
 11/50 A kérdező kommentje:
9es, válaszokat vártam, nem gyalázkodást, szóval köszi, hogy itt voltál, de ne gyere vissza :D
2021. jún. 10. 13:02
 12/50 anonim ***** válasza:
73%

Belenyögött a telefonba, majd elejtette, nem kapott utàna nem bette fel a fóldről, nem zavarta hogy félbehagyta a beszèlgetést. Az anja meg nem rakta le hanem vègighallgatta.

Annyira èletszerű.

A mese úgy lett volna érdekes ha közben bekapcsol a kamera és megosztja az ismerősök közt

2021. jún. 10. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/50 anonim ***** válasza:
45%

Ez történik akkor, mikor vadállatok vagyunk és semmi emberi viselkedés nem szorult belénk.

Mit kéne tenned? Marha kínosan érezni magad :)

2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/50 anonim ***** válasza:
49%

kaptál választ:

-ne legyél vele

-így nem a barátnőd anyja

-s nem is kell sehova se nézned

s mivel a farkad vezet, jó utat, menj utána bátran!

2021. jún. 10. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/50 anonim ***** válasza:
46%
Most mi a faxot vársz a kérdéseddel? Hogy jól megveregetik a vállad húúúú de frankó csávó vagy, vagy mi? Legközelebb ne b.sszuk meg helyetted a csajod, ne tanítsunk meg cipőfűzőt bekötni? 😅
2021. jún. 10. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/50 A kérdező kommentje:
Elég közel voltunk a csúcshoz, tehát a végihallgatás az kb 15 másodperc volt. A szex hevében pedig nyilván nem volt eszében utána kapni.
2021. jún. 10. 13:07
 17/50 anonim ***** válasza:
39%

Én szakítottam volna veled.

Az megoldás lenne, nem kéne találkozni többet se a lánnyal se az anyjával.

2021. jún. 10. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/50 anonim ***** válasza:
44%

A szex hevében?

Épp az anyjàval beszélt. Mondd, te tudod hogy mit beszélsz?

2021. jún. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/50 A kérdező kommentje:
18-as: az anyjával beszélt, mikor elejtette a telefont, már benne voltam. Ez nem szex szerinted?
2021. jún. 10. 13:11
 20/50 anonim ***** válasza:
42%
nem, ez nem szex, ez erőszak. kért, te meg ennek ellenére tetted. hiába mosakodsz, farokvezérelt ösztönlény vagy. A lány férfit érdemel.
2021. jún. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!