Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit kéne tennem? Hogyan tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Hogyan tudok ezután a barátnőm édesanyjának a szemébe nézni?

Figyelt kérdés
Szóval néhány napja történt, hogy elég hevesen szexeltünk a barátnőmmel nálam, mondhatni a menet közepén voltunk, mikor hívta az anyukája (említette korábban, hogy fontos hívást vár tőle, persze nem terveztük, hogy a menet közepén fogja hívni). Megkért, hogy szálljak le róla, szeretne felállni és kicsit távolabb menni, mert tudja, hogy ha rajta maradok, nem fogok tudni leállni. Odament az íróasztalhoz, felvette a telefont, elkezdtek beszélni, de egyszerűen annyira be voltam indulva, hogy nem tudtam neki ellenállni, ahogy ott pucsított az asztalnál, ezért odamentem (ő háttal állt, tehát váratlanul érte) és hátulról betettem neki, mire ő hangosan felnyögött (bele a telefonba) és elejtette a telefont. Megfogtam a derekát, visszavittem az ágyra, elkezdem csinálni kutyapózban. Igen ám, de közben vonalban maradt, így az anyukája a csattogást és a nyögéseket is hallotta, illetve mi is hallottuk, ahogy néhány másodpercig kínosan kérdezgeti, hogy "mi történt, minden rendben?", majd lerakta. Miután mindketten elélveztünk és eltelt pár perc, csak akkor realizáltuk, hogy mennyire kínos is ez a szituáció. Ti mit tennétek? (25F 19L)

2021. jún. 10. 12:34
1 2 3 4 5
 41/50 Lazy Lover ***** válasza:
35%
egyszer rajta kapott minket apósom sex közben másnap nem szóltunk neki semmit se annyit kérdezett ti meg mit csináltatok tegnap? erre mondtuk semmit utána nevetett egyet soha többé nem hozta fel a témát
2021. jún. 10. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 anonim ***** válasza:
51%

40!

Nem érted a szituációt. Épp szexeltek a pároddal, mikor anyukád szól neked. Mondjuk tart ez a beszélgetés 5 percig és ennyi.

Nem azt mondtam hogy 5 percenként beszélnek.

2021. jún. 10. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/50 anonim ***** válasza:
18%
#42, a jelek szerint te nem érted...ha már volt valaha is részed szexben, akkor pontosan kell tudnod, hogy a szexuális izgalom az egy folyamat, nincs olyan, hogy leállsz, tök mással foglalkozol akár csak 5 percig, majd ott tudnád folytatni, ahol abbahagytad. Még az sem ritka, ha az embernek addigra totál elmegy a kedve az egésztől... és ha az ember a párjával foglalkozik éppen, akkor nagyfokú tiszteletlenség a párjával szemben, ha tőle várja el, hogy álljon le, csak mert az anyjára éppen rájött a szófoshatnék. Nem anyucika körül forog a világ, várja ki szépen a sorát, amikor fontosabb dolgunk van, mint az ő aktuális problémája, ami fél óra múlva pont ugyanúgy ráér.
2021. jún. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
73%

43!

Egy pár szexuális aktuson már túl vagyok, úgy érzem ezt most egy kicsit túlreagálod ;)

Nem tudom hogy vagy én voltam szerencsés és megfelelő partnereim voltak idáig, vagy én vagyok egy különleges eset, de ha valami megzavarja az aktust, akkor újra fel tudom kelteni a partnerem érdeklődését. Természetesen nem szoktam minden kis hülye indok miatt megszakítani a szexet, de ha mondjuk a főnököm hív egy fontos ügyben, akkor igenis felveszem azt a rohadt telefont. Páros lábbal rúgnám ki azt a pasit, aki emiatt hisztizni kezdene. Azért vagyunk mi emberek fejlettebbek az állatoknál, mert tudjuk fékezni a vágyainkat.

Hangsúlyozom, vannak dolgok amik nem fontosabbak éppen a szexnél.

2021. jún. 11. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
52%

44

Hagyd!

Én úgy nézem, a válaszadók közül egy ember gondolja úgy (elég határozottan) hogy ez a helyzet rendben van.

Egy megélte, és viszonylag jól jött ki belőle.

A többi vagy fel van háborodva, vagy undorodik, vagy csak simán bunkónak tartja a kérdezőt.


Szerintem ne győzködd, a többség véleménye megvan, ez az egy meg határozottan hajt a forgalommal szemben.

Nincs értelme tovább küszködni,a kérdező a választ megkapta.

2021. jún. 11. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
30%
Én nem bunkónak tartom a kérdezőt, hanem egy sima mezei trollnak, aki még akkor is hazudik, ha kérdez.
2021. jún. 11. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:
51%

#44 "de ha mondjuk a főnököm hív egy fontos ügyben, akkor igenis felveszem azt a rohadt telefont. Páros lábbal rúgnám ki azt a pasit, aki emiatt hisztizni kezdene" - nézd, ez esetben a nagy kérdés, hogy munkaidőben vagyunk, vagy azon kívül... mert hát a munkaidőben való szexbe az ember belekalkulálja, hogy ilyesmi történhet... azon kívül meg ne telefonálgasson a főnököm, nem vagyok a rabszolgája, tartsa tiszteletben a magánéletem, vagy várjon a sorára... egy munkamániás partnertől szabadulás meg nem az a kifejezett tragédia...

#45, "Nincs értelme tovább küszködni,a kérdező a választ megkapta." - és semmire sem megy vele, mert a válaszadók többsége a büdös erkölcsi rizsát tolta, nem a "Mit kéne tennem?" kérdésre válaszolt... egyébként meg a "forgalomban szembe"-nek egy nagy oka van, ha nem jöttél még rá... sajnos bizonyos körökben erőteljesen jelen van a magyar társadalomban az a konzi erkölcsi métely, ami a szülő-gyermek kapcsolatot a párkapcsolatok elé helyezi... én meg ezt rühellem, nekem minden helyzetben a PÁROM az első, nem az anyám... egy felnőtt szerintem jöjjön már le a szülőtől való függésről, azt gondolom. Tehát a Kérdezőéknek a világon semmit sem kell tenniük, röhögjenek bátran a történeten... anyuka meg szokja meg, hogy ha a gyerekének párja van, akkor bizony már ő a fontosabb, szóval várjon a sorára...

2021. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
#43 "Hangsúlyozom, vannak dolgok amik nem fontosabbak éppen a szexnél." - ebben természetesen egyetértünk, de ezzel épp a Kérdezőéket igazolod:)) - mert nyilván akkor tudom eldönteni, ha már felvettem a telefont, akkor derül ki, hogy az anyám épp kórházba került (fontosabb) vagy a szomszédasszonya hülyeségéről panaszkodna (baromira nem fontosabb). MOndjuk nyilván az lett volna a helyes megoldás, ha a Kérdező párja közli a telefonban, hogy "bocs, visszahívlak" és úgy nyomja ki a telefont, de hát istenem, az ember néha nem a legjobb döntést hozza meg...
2021. jún. 11. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 anonim ***** válasza:

47!

"én meg ezt rühellem, nekem minden helyzetben a PÁROM az első, nem az anyám..."

Rendben, ez vagy te. Engem pont nem érdekel, hogy neked ki hányadik, így ebben az esetben neked is el kell fogadnod, hogy más nem így gondolkodik.

Én például biztosan nem helyeznék minden 2 hónapos kapcsolatomat a szüleim elé, de hát ízlések és pofonok.

Az utolsó válaszodban pedig ki is mondtad a lényeget. Hibázott a kérdező és a párja is. Ezen nem is kell tovább rugózni, ez van.

2021. jún. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/50 anonim ***** válasza:
51%
"Hibázott a kérdező és a párja _IS_. Ezen nem is kell tovább rugózni, ez van." - ezzel ebben a formában valóban egyetértek, bizony ők is kezelhették volna jobban a helyzetet. Ezzel együtt fenntartom azt, hogy az egész konfliktus vihar az éjjeliedényben, nem történt semmiféle nagy tragédia... szóval a fő kérdésre "Hogyan tudok ezután a barátnőm édesanyjának a szemébe nézni?" a válaszom annyi, hogy ha én lennék a Kérdező helyében, RÖHÖGVE néznénk ezek után anyósom szemébe:)
2021. jún. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!