Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nem vagyok fadarab az ágyban,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem vagyok fadarab az ágyban, de mégis a misszionárius póz a kedvencem?...

Figyelt kérdés

Sok mindenben volt/van részem a pasimmal, de a misszionárius póz van a legnagyobb hatással rám, amikor teljesen összebújunk, a hasa a hasamhoz ér, a mellkasa a melleimen, imádom, mikor a homlokomon támasztja a homlokát és érzem a szapora légzését, mélyen a szemeibe nézek, sokat csókolózunk, mikor "eltűnök" a karjaiban, mindezt sejtelmes félhomályban, takaró alatt... Konkrétan szívverést, remegést vált ki belőlem, meg erős lüktető érzést a hasamban.


Bocsánat, hogy nagyon részleteztem, de nem tehetek róla, ez váltja ki belőlem a legnagyobb izgalmat és bár értelmes, kommunikatív, laza, humoros személyiségnek ismertem meg, de mégis, mondjátok meg szerintetek nagyon lejáratnám magam, ha ezt az egészet így ahogy van, elmesélném neki is? Nem lennék nagyon nyálas? (Van, hogy a kedvenc zenémet is odaképzelem, amikor a fent említett módon szeretkezünk)

18/L



2021. jún. 10. 13:02
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Az általam kipróbált pózok kb 90%-a vagy a csajnak vagy nekem nem jött be. Vagy túl nehézkes, vagy pont abból a szögből megütöttem a méhszáját, vagy egyszerűen nem hajlott annyira, amennyire a pózhoz kellett volna.


És persze mindenkivel más volt az a pár póz, ami működött, mert az egyik gond nélkül felrakta a vállamra a lábát, a mási ketté tört, az egyik imádta kutyában, a másik szólt, hogy fáj neki

2021. jún. 10. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%

miért lenne ezzel gond? te is leírtad, mi ennek a póznak az előnye, tényleg az egyik legintimebb, nekem is ez az örök kedvenc.


fadarab, vagy "rossz" /unalmas akkor leszel az ágyban, ha csak fekszel és meg sem mozdulsz, csak a partnerre hagyatkozol, hogy mindent ő csináljon. és misszionáriusban is simán tudsz aktív lenni, simogatni a párod, megcsókolni, belemozogni..szóval tényleg ne ilyen butaságon parázz :D

2021. jún. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
ez a legjobb póz, a pasik többsége is ezt szereti, nincs ezzel baj
2021. szept. 2. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!