Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti értékelitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti értékelitek, ha a nő, akivel ismerkedtek rég szexelt utoljára?

Figyelt kérdés
Tehát rég volt más pasival, teszem azt fél éve vagy több. Ez ilyenkor nektek pozitívum, jobban örültök vagy teljesen semleges ki mikor szexelt, hisz az a múlt, akkor még nem ismertétek egymást
2021. jún. 12. 18:47
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
91%
Nekem az jobban bejön ha régebben szexelt
2021. jún. 12. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
87%

Ha 1-2 hónapja, akkor bizonytalan

Nem biztos, hogy lezárta az előzőt

másik opció, hogy alkalmikra kapható

2021. jún. 12. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:
#2: nem a kérdésre válaszoltál
2021. jún. 12. 18:50
 4/20 anonim ***** válasza:
79%
Nem jön át, hogy jobban örülök neki, ha régen szexelt?
2021. jún. 12. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 Lazy Lover ***** válasza:
89%
nem tényező nálam
2021. jún. 12. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
45%
fél év nem sok idő. ebben nincs mit értékelni.
2021. jún. 12. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

#4:

Nem mondtam, hogy feltétlen kapcsolatban való szexről van szó. Az, ha valaki nem zárta le az előző kapcsolatát, egy teljesen más téma, nem a szexszel függ össze.

Az meg hogy alkalmira kapható lenne, szintén nem egy értelmes megnyilvánulás, mert attól, hogy valaki teszem azt egy hete szexelt, nem biztos, hogy akar egyéjszakás kalandot, az meg főleg nem biztos, hogy veled:D

Itt szimplán annyi volt a kérdés, hogy semleges vagy pozitív (esetleg negatív), ha a nő akivel ismerkedsz és szexelni készültök régebben szexelt utoljára. Ennél világosabban nem tudom már megfogalmazni

2021. jún. 12. 19:04
 8/20 A kérdező kommentje:

#6: azt írtam PÉLDÁUL fél év vagy TÖBB

Miért ilyen nehéz értelmezni egyszerű mondatokat?

Relatív, hogy kinek mi a sok. Gondolj arra akkor a válaszadáskor, ami szerinted már régnek számít ...

2021. jún. 12. 19:06
 9/20 anonim ***** válasza:
48%
De miért kéne ezt értékelni?
2021. jún. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:

#9: Nem kell. Pont ez a kérdésem, hogy ki hogy áll ehhez.

Nekem pl szimpatikus, ha a férfi akivel ismerkedem, nem tart mindig szexpartnert és nem tegnap szexelt utoljára egy másik nővel. Én értékelem azt, aki tud egyedül lenni és nincs állandóan valami partnere. Ergó meg is válogatja, hogy kivel van. Ez mind pozitívum

2021. jún. 12. 19:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!