Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Férfiak! Ti értékelitek, ha a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Ti értékelitek, ha a nő, akivel ismerkedtek rég szexelt utoljára?

Figyelt kérdés
Tehát rég volt más pasival, teszem azt fél éve vagy több. Ez ilyenkor nektek pozitívum, jobban örültök vagy teljesen semleges ki mikor szexelt, hisz az a múlt, akkor még nem ismertétek egymást
2021. jún. 12. 18:47
1 2
 11/20 mikeXxX ***** válasza:
48%
Persze hogy nem fogja bevallani hogy átment rajta egy focicsapat! Vagy igazat mond vagy nem az majd elválik!
2021. jún. 12. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
34%
Jó, igazából tudom mi az érték abban, ha egy lány nem szexel rendszeresen mindenfélével, és nekem szavaz bizalmat, hogy lefekszik velem, ez tényleg elismerésre méltó. De a gyakorlatban nem annyira jó ez, egy ilyen lany általában prűd, érzékenyebb, ami nem feltétlenül jó. 9 voltam
2021. jún. 12. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
73%
Szimpatikus. Persze kérdéses, hogy igazat mond-e.
2021. jún. 12. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 A kérdező kommentje:

#11: nem fog elválni semmi sem, mivel az ilyesmi nem derül ki később. Hogy igazat mondott-e, azt nem tudhatod.

Vélelmezzük azt, hogy amit mond, valós

#12: ez egy nagyon téves általánosítás. Miért lenne attól prűd valaki, hogy nem dug össze vissza, ha épp nincs igazán szimpatikus pasi a láthatáron? Ha valakinek mindig van szexpartnere, az kevésbé igényes, alacsonyak az elvárásai (hacsak nem ugyanazzal szexel éveken keresztül szexkapcsolatban), hiszen lehetetlen mindig találni normális partnert

2021. jún. 12. 20:27
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Milyen igazad van. Én is élek - halok a jó szexért, de ha egyszer senki nincs a közelemben, akivel igazán szívesen művelném, akkor egyszerűen _nem_ szexelek és kész.

Teljesen mindegy, más szerint ez poz. vagy negatív: ha negatív, akkor sem fogok többet szexelni, és ha pozitív, akkor sem az ő kedvéért nem csináltam x ideig, hanem mert így alakult, nekem így volt / van jól.

40/N

2021. jún. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
100%
Ez tényleg nem mérvadó, legalábbis nálam. Ha a nő régebb óta nem él nemi életet, és ez az ismerkedés során felmerül, legfeljebb figyelmesebb vagyok vele, többet dumálunk, piálunk, lassabban haladunk. Na persze van hogy éppen fordítva történik minden, és nagy sietve esünk a másiknak. Na de kivel nem történt hasonló, nemde?
2021. jún. 12. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

"Miért lenne attól prűd valaki, hogy nem dug össze vissza, ha épp nincs igazán szimpatikus pasi a láthatáron?"

Ezt tapasztalom. Persze itt most különbséget kell tenni azok között, akik dugnának, de nincs kivel, illetve akik dughatnának de nem akarnak. Az utóbbiak a rosszabbak.

2021. jún. 12. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 A kérdező kommentje:
#17: nos én az utóbbi vagyok, mégis az átlagnál nagyobb a libidóm, perverzebb és nyitottam vagyok szexuálisan:) viszont ha nincs az elvárásaimnak megfelelő ember, akkor nem fogom lejjebb adni csak azért, mert amúgy sok más pasi szívesen szexelne velem. Ha szerinted ez olyan rossz, akkor nem tudom te miféle szerencsétlenekkel szoktál ismerkedni🤢 na meg milyen nemi betegségeket gyűjtöttél össze az évek során
2021. jún. 12. 22:16
 19/20 anonim ***** válasza:
Nincs semmilyen nemi betegségem. Volt több szexkapcsolatom, illetve most is van egy csaj, akivel szexelni járunk össze. Nekem is szükségem van rá, de neki is, ennyi. Nem full idegen csaj, ismerjük egymást. Megbeszéltük egyszerűen mire van szükségünk, és kész. Ápolt, normális lány, nem egy ribi.
2021. jún. 12. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:

Egy kicsit pozitív, de inkább semleges!

F

2021. jún. 14. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!