Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, melyiket értékelitek...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, melyiket értékelitek jobban? 19/F

Figyelt kérdés

Ha szinglik vagytok, és az utcán szólít le egy nektek is szimpatikus srác és normálisan magabiztosan elmondja mi a szitu, hogy szeretne titeket megismerni, vagy azt szeretitek jobban ha random bejelol facebookon / instan valaki es ratok ir?


Manapsag ritka az hogy az utcan szolitanak le lanyokat a fiuk, elonnyel indulna nalatok az a srac aki ezt magabiztosan megmeri tenni?


2020. febr. 23. 13:11
 1/10 anonim ***** válasza:
Az első 23/L
2020. febr. 23. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Egyik sem! Attól, hogy magabiztos, még nem érez irántam semmit, csak az érdekli, hogy ő jól járjon.

Olyannak nyílok meg, akivel nem társkeresési szándékkal találkoztunk, így van lehetőség ténylegesen megismerni, nem csak a nyomulós kirakat énjét.

2020. febr. 23. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szerintem azert mert valaki tarsat keres, az nem feltetlen onzo. Azt is akarhatja hogy mindkettotoknek jol legyen. De ertem hogy mire gondolsz, hogy pl baratkoztok valakivel, es magatol kialakul a kolcsonos vonzalom egy ido utan. Bar en nem varnek ilyenre
2020. febr. 23. 13:27
 4/10 A kérdező kommentje:
Egyebkent en pl ismerkedesnel is onmagam vagyok nincs semmi kirakat énem
2020. febr. 23. 13:28
 5/10 anonim ***** válasza:

Teljesen mindegy. Ha megvan benned az a plusz, akkor bárhol csajozhatsz.

Ha nincs akkor ha megzavarodsz akkor se lesz csajod.

2020. febr. 23. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Inkább az első
2020. febr. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
48%

Egyik se

Mindegyik kanos hulyegyerek aki csak dugni akar

2020. febr. 23. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Ezek felfaltak!

Figyelj kisbarátom! Ajánlom hogy olvass utána a női testbeszédnek! Akkor tudni fogod hol kopogtass..

2020. febr. 23. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

Koszonom a valaszokat, utolso, tenyleg felfaltak igazad van 😅


Nem tudom miert kell altalanositani hogy aki uj embereket akar megismerni az kanos hulyegyerek. Tudom hogy sok olyan van, de pl en szeretek csak beszelgetni is csajokkal es megismerni oket. Es nekik sem szokott bajuk lenni velem, mert nem csesztetem oket

2020. febr. 23. 15:15
 10/10 anonim ***** válasza:
Ismerem az ilyet, mind ezt mondja, szeret beszelgetni, megismerni, amig meg nem kap
2020. febr. 24. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!