Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mi az oka annak ha egy fiú...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi az oka annak ha egy fiú csak kalandokra talál partnert?

Figyelt kérdés

Egyszer már feltettem ezt a kérdés, de mivel nem kaptam rá normális válaszokat így kiírom mégegyszer.

Neten ismerkedem leginkább, minden lány akivel elkezdek irogatni csak szexet akar nem pedig kapcsolatot. Régebben örültem a szexnek is, de már vágynék egy jó párkapcsolatra. Mi az oka annak ha egy fiú csak szexre kell a csajoknak?

Annyira jó lenne ha a szexen túl szeretnék, őszintén beszélgetnénk és közös programokat szerveznénk együtt.

Pszichológus tudna ezen segíteni?

Légyszi komolyan válaszoljatok, mert nagyon szomorú vagyok már.


2021. jún. 12. 19:46
 1/5 anonim ***** válasza:
76%

Egyszerű a válasz: rengeteg a kur.va.

Amúgy nem értem miért neked kéne pszichológus.

2021. jún. 12. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Nincs szerencséd a kapcsolatokkal

Nekem ugyanez csak nőként

2021. jún. 12. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Talán nem vagy elég érdekes, vagy rosszul kommunikálsz.
2021. jún. 12. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Talán kissé kétségbeejtőnek találod a helyzeted, de ne keseredj el! Ez egy természetes folyamat- így állj hozzá- amíg megtalálod azt a csajt, akivel makd több is lesz mint szex. Légy önmagad, ne erőltess semmit, ne légy sok. Ha látják hogy kétségbeesve keresed a kapcsolat lehetőségét, az riasztóan hathat sokakra... Csak azán, és természetesen
2021. jún. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Jaj, te szegény mindjárt megsajnálunk hogy csak ki akarják használni a testedet a nők :D

Ha már a szex megvan akkor az igen-igen erős szimpátia, bizalom, vágyat jelent egy nőnél. Gördítsd tovább a kommunikáció fonalát, hogy annak során mit rontasz el azt nem tudjuk mert nem ismerünk. Azt viszont tudjuk hogy egy nő sem fog rádírni, hogy jaj de menő vagy h. minden nő dugni akar veled, s már én is úgy keresnék egy normális kapcsolatot. Ha ezt várod, akkor tényleg semmit sem tudsz a nők gondolkodásáról.

2021. jún. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!