Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párommal teljesen szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Ha a párommal teljesen szerelmesek vagyunk egymásba, kérhetek tőle bármit az ágyban és igyekezni fog értem?

Figyelt kérdés

Én például bármit megtennék neki ilyen téren is, csakhogy mindig boldognak lássam és tudjam, hogy megvan elégedve velem. Itt amúgy olyasmire gondolok, mint az anális szex, vagy beleélvezni a szájába, arcára.


Esetleg, ha nemet mondana ilyesmikre úgy, hogy soha ki sem próbálta, de senki sem volt akiért mindent megtenne, az is teljesen okés? Mert ahogyan mondtam, én mindent megtennék érte az élet egyéb területein is.



2021. jún. 14. 14:18
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha tényleg mindent megtennél érte, akkor megteszed azt is, hogy elfogadod ha nemet mond. Ha undort kelt benne vagy fájna neki, nem szeretné akkor az erőltetéssel nem azt fogod kimutatni, hogy bármire képes lennél érte...

F

2021. jún. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
91%

Kérdezd meg magadtól, hogy ha Ő felhúzna egy szép nagy műkukit, és úgy megrakná a seggedet, hogy a fájdalomtól lekaparnád a falat, akkor vajon a szemedben mennyire szeretne téged. A bármit az önzetlen szeretet pont azt jelenti, hogy nem kérsz a másoktól olyat amit nem akar megcsinálni.

Főleg olyat nem ami fáj vagy megalázó.

Sok nő az arcra élvezést megalázónak tartja, ami teljesen érthető!

A szájba élvezés hasonló, ott az állag az ami zavarja a többségét, lássuk be te sem szívesen vennél a szádba egy jókora takonyadagot!

Jaja... tudom, tudom... te is nyalsz és jut a szádba, csak éppen nem egy deci nyomja tele a torkodat!

Jah, valóban egy szerető férj vagyok, az az férfi!

2021. jún. 14. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Ahogy az #1-es írja, ha tényleg szereted akkor nem kérsz tőle olyan dolgot amit tudod hogy nem szívesen tenne meg. Szeretni valakit nem csak annyit jelent hogy "bármit megtennék" hanem azt is hogy összehangolódsz a másikkal, örömet akarsz neki az által is hogy a vágyait, gondolatait kitalálod.

Ezzel együtt ha szerelem van két ember között akkor tágulni tudnak a határok, de ha jó kapcsolatot szeretnél akkor sose erőltess olyan dolgot amit a másik nem akar.

2021. jún. 14. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindegy mi mindent teszel meg érte, ha egyszer nem szeretné azt bizony el kell fogadod. Értem is mindent megtesz a párom, viszont ennek ellenére, ha anális szexre kérne én mondjuk visszautasítanám. Ő meg valószínűleg elfogadná, hiszen volt már más is amire nemet mondtam. Tiszteld ezt a lányt és csak olyat csináljatok, amit mind a ketten szeretnétek.
2021. jún. 14. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
32%
Elég elferdült gondolatok jöttek, az én csajaim a kedvemért kipróbálták az analt, persze nyilván azért mert én is adtam sok mindent a kapcsolatba, ilyen ez van akinek megteszik van akinek nem.
2021. jún. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
83%

Vigyázz, mit kívánsz, és mire hivatkozva.

Mondhatja ő is, hogy ha szereted, és mindent megtennél érte, akkor az anál legyen kölcsönös, a szájbaélvézés után pedig lesmárol teli szájjal.

2021. jún. 14. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%

5#: Miért látsz benne olyan dolgokat amik nincsenek is ott.

Semmilyen elferdült dolgok ezek.

Akik megtették neked nem azért tették meg mert szeretnek, hanem mert maguk is ki akarták próbálni, nem ellenkeztek!

A kettő teljesen más!

2021. jún. 14. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#1: Senkire nem kívánok erőltetni semmit. Attól még ha szeret, meglehet próbálni, nem? Ha pedig neki nem lenne jó ez vagy az, akkor természetesen mivel szeretem, nem kívánnám el a továbbiakban.


Volt már ezelőtt egy élettársam, aki engedte szájba és utána kiköpte. Az análba is benne volt miattam, de láttam, hogy nem jó neki, illetve nincs hozzászokva, ezért hanyagoltuk.


Ez a lány viszont másik lány.

2021. jún. 14. 15:10
 9/18 A kérdező kommentje:
#6: Ha ezt szeretné, én kipróbálnám, aztán megnéznénk tetszik-e és szeretném-e a jövőben. Hadd smároljon teli szájjal, az én termékem, nem idegené. :D
2021. jún. 14. 15:15
 10/18 anonim ***** válasza:
100%

ez olyan 22-es csapdája. Persze megtenne érted mindent, mert boldognak akar látni, de a kérdés, hogy te megtennéd e vele, ha tudod, hogy őt ez nem teszi boldoggá???

Nálam is volt, hogy engem még sosem engedtek szájba élvezni, feleségemnek pedig első kapcsolatában nagyon nagyon nagyon rossz élményei vannak ezzel (hála a bunkó első kapcsolatának) és emiatt hányingere van, csak ha rágondol.

És volt már, hogy megengedte, hogy kipróbáljam, de nem voltam rá képes, mert tudom, hogy ő mennyire utálja. Szóval én sem tudtam volna élvezni, hogy a szájába menjek ha tudom, hogy rosszat okozok neki.

2021. jún. 14. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!