Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párommal teljesen szerelm...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Travis83 kérdése:

Ha a párommal teljesen szerelmesek vagyunk egymásba, kérhetek tőle bármit az ágyban és igyekezni fog értem?

Figyelt kérdés

Én például bármit megtennék neki ilyen téren is, csakhogy mindig boldognak lássam és tudjam, hogy megvan elégedve velem. Itt amúgy olyasmire gondolok, mint az anális szex, vagy beleélvezni a szájába, arcára.


Esetleg, ha nemet mondana ilyesmikre úgy, hogy soha ki sem próbálta, de senki sem volt akiért mindent megtenne, az is teljesen okés? Mert ahogyan mondtam, én mindent megtennék érte az élet egyéb területein is.



2021. jún. 14. 14:18
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:

#10:

Ha rossz lenne neki szájba vagy rossz lenne neki az anál, többé én sem akarnám, mert szeretem és csak azt szeretném, hogy neki is jó legyen.

2021. jún. 14. 15:25
 12/18 A kérdező kommentje:
#10: Én csak azt mondom, hogy kipróbálni bármit lehet a másikért, ha igazán szeretjük, nem? Egy próbát nem ér meg?
2021. jún. 14. 15:27
 13/18 anonim ***** válasza:
100%

12# Úgy csinálsz mint ha buta lennél.

Nagyon jól tudod, hogy elsőre fájdalmas, senki nem élvezi elsőre.

Erre írtam itt az előbb egy másiknak, ne keverjük már a szezont a fazonnal.

Vagy van hajlandóság vagy nincs, nem szeretet kérdése.

Az viszont már annál inkább, hogy miért akarsz fájdalmat okozni annak akit szeretsz?

2021. jún. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
76%

Nem kérdező. Tudod van olyan, hogy szabad akarat és nem szép dolog senkit zsarolni azzal, "hogy ha szeretsz, akkor megteszed a kedvemért", "meg csak próbáljuk ki, mi baj lehet". Engem sem izgat kicsit sem pl. az anál, és hiába szeretném nagyon a barátomat akinek ez a vágya, nem akarnám és nem tenném meg. Mert nem izgat és nem akarok szenvedni valami olyan miatt, amit valaki rám lett erőltettve. Ezt el kell fogadni. Neked is el kéne fogadnod, ha már annyira szereted a barátnődet, hogy ha nem akarja az anált és a szájbaélvezést, akkor békén hagyod ezzel. Szex lényege a kölcsönösség. Tényleg te élveznél bármit is, ha látod a barátnődön, hogy nem élvezi és szenved? Kezdem azt hinni, hogy te is az a fajta vagy, aki a nagy szeretet mögé bújva mindent ráerőltettnél a barátnődre, és hiába nem élvezi, legközelebb is zsarolnád, hogy legyen megint anál, szájbaélvezés stb.

Ha meg ennyire fontosak neked ezek a dolgok, akkor keress olyan lányt akit ezek izgatnak. Barátnődet meg hagyd békén, hadd találjon olyan férfit, aki tiszteletben tartja és elfogadja a döntéseit.

2021. jún. 16. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%

ahogy a többiek írják, én is arról beszélek, hogy a csaj már előre kijelenti, hogy ő nem, ő nem akarja, ő nem szereti, akkor neked sem szabad erőltetni. Ha pedig előveszed, hogy "ha tényleg szeretsz, akkor megteszed" kártyát, akkor gusztustalan fráter vagy és nem érdemled meg, hogy férfinak nevezzenek.


És ha pedig ki szeretnétek közösen próbálni valamit (pl anál), ahhoz semmi köze a szerelemnek, mert szerelem nélkül is lehetsz kíváncsi.

2021. jún. 16. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
#14: Úristen, te aztán könnyen ítélkezel milyen ember lehetek! Soha nem mondanék olyat, hogyha szeretsz, akkor kipróbáljuk vagy megteszed a kedvemért. Számomra a lényeg, hogy mindig velem/mellettem legyen a szerelmem, és hogy mindig boldognak lássam. Attól még itt a gyk-n lehet kíváncsi az ember mások véleményére. Nem kell egyből következtetéseket levonni, ha egyáltalán nem ismered azt embert. Szia.
2021. jún. 16. 13:56
 17/18 anonim ***** válasza:
100%
Nem ítélkezek csak leírtam a véleményemet a témával kapcsolatban. Kérdeztél valamit, és én válaszoltam. Nem kell ennyire magadra venned, csak tudod vannak p*csfejek akik olyanok, mint amit leírtam. Te is hasonlónak tűntél az írásodból, de akkor bocsánat.
2021. jún. 16. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:
#17: Nem történt semmi. Örülök, hogy megbeszéltük. A véleményedet pedig tiszteletben tartom, elhiszem, hogy sok olyan ember van, mint amit írtál.
2021. jún. 16. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!