Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most, hogy a melegben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most, hogy a melegben kipakoljátok a melleiteket az utcán, milyen érzés a sok mohó férfiszemmel találkozni? Milyen beszólásokat kaptok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 17:22
1 2 3 4
 11/35 anonim ***** válasza:
66%
Engem nem zavar 😋
2021. jún. 14. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem "kipakolás", ha pl ujjatlant veszek fel, aminek v alakú dekoltázsa van. Nem is azért veszem fel, hogy a sok barom bámuljon, de mégis csinálják. Leszorítani pedig nem fogom és zsákban járni a melegben. Sajnos egyes férfiak nem tudnak viselkedni, de sokan azért normálisak, csak a bunkók bámulnak és szólogatnak be.
2021. jún. 14. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/35 anonim ***** válasza:
48%

Mi kőze a melegnek a rbanckodáshoz?:D se nyáron se télen nem pakolom ki a melleim, nem látszik ki a seggem és társai.

Pont az imént láttam egy olyan lányt, aki fehér croptop ban volt melltartó nélkül úgy C kosárral, jó nagy bimbóudvarral. Hát majdnem odamentem rászólni, hogy elfelejtett véletlenül melltartót venni és legközelebb öltözzön fel normálisan.. ultragáz és nagyon közönséges

N

2021. jún. 14. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:
84%
Nem szoktam kirakni a melleimet.
2021. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 anonim ***** válasza:
29%

13: ok, te ilyen vagy, egy csomó csaj meg tényleg kimegy úgy az utcára, mintha valami sztiptíz klubba menne, aztán csodálkozik.

(nem, nem bámulom az ilyet meg, és be sem szólok neki)


Amúgy ma a buszon állt előtte egy lány, nem vagyok benne biztos, hogy volt 18, de olyan rövid sort volt rajta, hogy gyakorlatilag kint volt a feneke. És mindez úgy, hogy egy teljesen átlag lány, kb egy gimis osztály 80%-a így néz ki.


De ha beszólnak neki, akkor meglepődik. Pedig egye, aki qnak áll

2021. jún. 14. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/35 anonim ***** válasza:
79%
13 - jó hogy nem szóltál neki - semmi közöd sincs más öltözködéséhez!
2021. jún. 14. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 anonim ***** válasza:
16%
16: pontosan. semmi közöm hozzá. Viszont nem is lep meg, ha más meg ezt felhívásnak veszi keringőre
2021. jún. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/35 anonim ***** válasza:
90%
Nem izgat
2021. jún. 14. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/35 anonim ***** válasza:
15%

Minden igazi nő tudja, hogy melyik felsője mit és mennyit enged láttatni, és pontosan ki tudja számítani a reakciókat is!

Nagyon álságos az, amikor valaki kiteszi a melleit és utána el kezd vernyogni, hogy a "csúnya bácsik" megbámulták...

2021. jún. 14. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 anonim ***** válasza:
100%
Hidd el, síkabátban is megbámulják az embert...
2021. jún. 14. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!