Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Lányok, most, hogy a melegben...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, most, hogy a melegben kipakoljátok a melleiteket az utcán, milyen érzés a sok mohó férfiszemmel találkozni? Milyen beszólásokat kaptok?

Figyelt kérdés

2021. jún. 14. 17:22
1 2 3 4
 31/35 anonim válasza:
58%
Szexi és elismerő érzés, hiszen ezért (is) pakoljuk ki. Beszólások pl.: ...de elkapnálak felülről is...megspriccelném a kannáid...azta, de jó csöcsök...:)
2021. jún. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/35 A kérdező kommentje:
Mondjuk ezek közönséges beszólások. De amikor én félhangosan megjegyzem, miközben a szembejövő lány elmegy mellettem: - Álomgyönyörűek ezek a mellek! - az azért sokkal kulturáltabb, és azért még megsértődni sem lehet.
2021. jún. 21. 18:57
 33/35 anonim ***** válasza:
50%
Nem rakom ki a melleimet egyáltalán, de egyébként semmi megtisztelő nincs abban, ha egy nőnenk vadidegen férfiak dícsérik a mellét... Legalábbis szerintem.
2021. jún. 25. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/35 anonim ***** válasza:
42%
Ha valaki kultúráltan megdicséri az jól esik.Ha valki meg bunkózik azt elküldöm a halál faszára.
2021. júl. 4. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/35 anonim ***** válasza:
17%

Nyáron kitesszük a dinnyéket érlelni, és ha valakinek nem tetszik - no, az csak egy irigy liba lehet...:)))

Megnézik, hát megnézik.

2021. júl. 4. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!