Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nők, titeket felvilágosított...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket felvilágosított anyukátok orális szexről, lehetett otthon kérdezni erről? (mondjuk biztonság stb témában)

Figyelt kérdés
Igaz lehet, hogy a mostani 30+ generáció szülei számára ez többnyire teljesen tabu, szót sem ejtettek róla a gyerekük szexuális kiokosításakor, sőt le lennének döbbenve, ha kiderülne, hogy ezt csinálja mondjuk a lányuk a férjének?

2021. jún. 14. 21:49
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem minden anya ledöbenne ha megtudná, hogy a lánya szopja a férjét 🤔😅
2021. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
82%

Ha arra gondolsz hogy terjednek így is a szexuális úton terjedő betegségek akkor talán igen

De azért technikára és ilyesmirol nem hallgattam meg tőle semmit.

2021. jún. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Igen beszéltünk róla, bármi kérdésem volt nyíltan beszélt róla
2021. jún. 14. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%

Anyám szülésznő volt, beszéltünk a védekezésről, a nemi betegségekről, és ha a rendőrség bekísért egy lányt leletvételre, akkor elmondta, hogy megint megerőszakoltak valakit egy népszerű szórakozóhelyen.

Úgyhogy végül is igen.

2021. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
85%

Nem, otthon mindig tabu volt az ilyen téma. Gondoltàk majd rájövök valahogy, de kínosnak érezték erről beszélni. Viszont egyszer anyám azért annyit elmondott, hogy soha ne vegyem a számba egy férfinak se, aki ilyet kér tőlem azt hagyjam is, mert nagyon megalázó. Ekkor már tini voltam és éltem szexuális életet xd de megmukkanni se tudtam kb. Ennyi volt a nagy 'beszélgetés', mást soha nem mondtak nekem a szexről.

Ehhez képest nem lettem furi, béna vagy gátlásos stb sőt ami azt illeti messze gátlástalanabb, perverzebb lettem, mint az átlag nők:D Ennek pedig az az oka, hogy nem a szülők vagy a nevelés fogja meghatározni később a szexuális életem, hanem tőlük függetlenül én magam tapasztalok, tanulok, a saját érzéseimre hagyatkozva döntöm el, hogy mihez hogy állok, mit látok jónak:)

24N

2021. jún. 14. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Alapvetően arra gondolok, hogy mondjuk említették-e nektek, hogy hát igen, van olyan szexuális dolog, hogy a nő bekapja a férfi péniszét és azt nyalogatja, szopogatja, amit aztán a férfi élvez, de ezt sem lehet csak úgy óvatlanul bárkivel csinálni, ehhez is kell óvszer, mert lehetnek nemi bajok stb. Vagy teljesen tabu volt?
2021. jún. 14. 22:11
 7/16 anonim ***** válasza:
41%
Mi a fenéért lettem lepontozva?... gratulálok, hogy a normális válaszokat támadjátok be..
2021. jún. 14. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%

4-es vagyok.

Igen, elmondta, hogy úgy is el lehet kapni.

Mindig volt egy aktuális lány, aki csinált valami butaságot, és ez jó témaindító volt.

Soha nem azt mondta, hogy majd amikor te... Hanem csak azt, hogy már megint egy fiatal lány, aki terhes/beteg/áldozat.

És azt mondta el hogyan alakult így a helyzete, mire kellett volna figyelnie.

2021. jún. 14. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
84%

Ennyire részletesen nem tért ki anyum. Nem a kedvemet akarta meghozni h h kapjam be a pasiét stb....

Inkább csak elmondta h mire figyeljek, mindig védekezzek, és h már az orál is okozhat fertőzést.

L

2021. jún. 14. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Az, ha a szülő nem próbál úgy tenni, mintha ez nem létezne, szerintem nagy dolog. Van aki még most is pironkodik és egyszerűen nem bír beszélni erről.
2021. jún. 14. 22:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!