Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Miért izgat ez engem? 20/F

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért izgat ez engem? 20/F

Figyelt kérdés

Az a helyzet hogy nemrég mesélte a barátnőm hogy valami társaságban fogadást veszített, és az volt a tét hogy a társaságból az egyik fiú megfoghatja a mellét ha veszít. Nagyon kicsi esély volt a vesztésre de mégis vesztett.


Aztán odament hozzá a fiú, a barátnőm nyilván nem örült, és azt gondolta csak kívülről megfogja majd neki és ennyi, de a fiú benyúlt a dekoltázsán keresztül, és rá markolt a mellére. A barátnőm ezt csak 1 mpig hagyta neki aztan elhuzodott, meg leszidta stb.


Aztan ezt elmeselte nekem, es mivel a baratnomnek eleg nagy mellei vannak, kicsit izgatott maga a tudat hogy most kivételesen más is megfoghatta a melleit, fura érzés volt, de nagyon izgatott is, nem tudom leírni hogy miért.


Az tetszett benne hogy tudom hogy ennyire jók a mellei, illetve nem is fogdoshatja más nagyon, de most mégis megtörtént, és bele gondoltam mennyire tetszhetett annak a fiúnak.


Szerintetek miért izgathat ez a dolog? Sokat jár azóta a fejemben ez, és nem tudom kiverni belőle mert nagyon izgat


2021. jún. 18. 09:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Mert cuckold fétised van.
2021. jún. 18. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
46%

Szerintem ki kéne próbálnotok hármasban.

33/nő

2021. jún. 18. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ha ilyen tétre fogad akkor nem csak a melleit fogja màs.
2021. jún. 18. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
22%

Mert nem vagy FÉRFI.

Ilyet egy férfi nem hagyna, ilyen fogadások nincsenek.

Helyedben az orrát az arcába vertem volna ha hozzá mer nyúlni a barátnőmhöz.

Gagyi vagy

2021. jún. 18. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez engem is izgatna nőként :)
2021. jún. 18. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
69%

Barátnőd nem a barátnőd. Akinek akárki megfoghatja a mellét az olyan is.


N-25

2021. jún. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Engem is izgatna a dolog, ha barátnőmmel történne hasonló szituáció.
2021. jún. 18. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Engem is izgatna :D
2021. jún. 18. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!