Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mit tegyek, ha sosem volt még...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek, ha sosem volt még orgazmusom szex közben? 23/N

Figyelt kérdés

Nem tudom eldönteni, hogy csak az eddigi pasijaim voltak bénák, vagy velem van a baj.


Eddig csak komoly párkapcsolataim voltak (2 összesen, de mindegyik évekig tartott), viszont most már azt fontolgatom, hogy el kéne kezdenem random lefeküdni padokkal, hátha valakivel működne...



2021. jún. 19. 16:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
56%
Igen ez jó ötlet, random keress pasit , és fogod élvezni a szexet. Csak a szexre, élvezésre koncentrálj
2021. jún. 19. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
94%

Én már sok alkalmit összehoztam emiatt, de azokkal sem tudtam elélvezni.

Ez van, ilyenek vagyunk.

2021. jún. 19. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Csak szexkozben nincs? Magadnak el tudod erni?:)
2021. jún. 19. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Sok nőnek nincs hüvelyi orgazmusa. Csikló izgatásával sem élveztél még el?
2021. jún. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Most látom csak, hogy padot csinált az autocorrect a pasikból😂😂😂
2021. jún. 19. 17:28
 6/12 anonim ***** válasza:
72%

Vadidegenekkel szerencsejáték tud lenni, zsákbamacska.

Ha meg párkapcsolatban vagy, ott egy idő után HA tudatos és figyelmes a másik, akkor rád tud hangolódni.

De egy kapcsolatban több idő van egymásra hangolódni, mint egy egyéjszakásban. Ettől függetlenül lehet, hogy pont az egyéjszakás az, aki meg rádhangolódik aztán lelép... de akkor már miért ne akarnád megtartani, ha jó vele 😅


Azt is mondhatnám, hogy te gyümölcsöt szeretnél enni és 2 opció van:

-kaparós sorsjegyet veszel, hátha nyersz és abból veszel gyümölcsöt (alkalmi partner, vagy figyelmes, vagy nem, vagy elélvezel, vagy nem, aztán jöhet a következő próbálkozó a sorból)


-kertedbe fogadsz egy kertészt, aki dolgozik a gyümölcsfán, aztán idővel hátha terem valamit. De csak akkor ha a kertész jó és odafigyel arra, hogy te mégis hogy szeretnéd a kertet tartani. (kapcsolatba kerülsz és kommunikálsz a másikkal, aztán ha figyelmes, akkor összejön a gyümölcs, de mint ahogy írtad, eddig 2 "kertészed" is volt, és ügyetlenek voltak ... vagy csak nem volt jó a kommunikációd, közlésed hogy mit hogyan szeretnél ...)

2021. jún. 19. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Alkalmizás nagyon lutri, na meg meg ott sosem az lesz az első hogy neked jó legyen.
2021. jún. 19. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha magadnak csinálod, sikerül? Hogyan? Esetleg, ha a pasi izgatná a csiklódat orálisan?
2021. jún. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
65%
Alkalmi pasikkal pláne nem sikerülne. Én is így voltam évekig mint te (együttélés mellett mindennapi szexszel sem sikerült pasival elélveznem). Aztán valami gát ledőlt bennem, nem görcsöltem rá és hopp sikerült. Na persze nem hüvelyi orgazmus útján, hanem úgy, hogy miközben dug vagy ujjaz, csiklóvibrátorozom magam.
2021. jún. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Istvan485 ***** válasza:
22%
Szia mikor szeretnéd kezdeni???
2021. jún. 20. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!