Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a párom már már aszexuálisn...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a párom már már aszexuálisnak minősül abból a megfelelő módszerekkel és idővel kinevelhető vagy ez sosem lesz jobb?

Figyelt kérdés

Főként olyanok válaszát várom akiknek volt aszexuális párjuk és hosszabb párkapcsolat volt(vagy az).

Van értelme abban reménykednem hogy ha kellően kielégítő szexuális életet biztosítok neki akkor jobban fogja kívánni a szexet vagy az ilyesmin nem lehet külső nehatásokkal változtatni?


Az alatt hogy már már aszexuális azt kell érteni hogy gyakorlatilag sosem kezdeményez, ha én nem lennék ott hogy beindítsam a dolgokat akkor teljesen jól meglenne szexuális élet nélkül is. Bevallása szerint soha nem maszturbált. Szintén egy bajlós jel. Viszont mind e mellett nagyon szeret velem szeretkezni, igényt fordítok rá hogy jól érezze magát az aktus közben még akkor is ha ez az én élvezetem rovására megy, és a visszajelzések alapján ez tetszik neki. Szóval nem teljes aszexualitásról van szó, egyszerűen a libidója valahol a béka segge alatt van.



2021. jún. 20. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Ő ilyen és ha ez neki jó, ne próbáld semmire kényszeríteni. Ha amúgy nem érdekli, nem is fogja és egy aszex sosem fog változni. Ezt tartsd szem előtt.
2021. jún. 20. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Nekem érzelem alapú a libidóm. Ha nincs párom, akkor jól el vagyok évekig szex nélkül. Magamtól havonta, két havonta egyszer lenne igényem behatolásos akcióra, arra, meg ott a műfütyi. Én masztizni szoktam, de többnyire inkább stressz levezetés, mint valós szexuális vágy.

Ha kapcsolatban vagyok és jól működik, biztonságban érzem magam, nincsenek viták, nem bunkó velem a másik, akkor napi, inkább 2-3 napi 1x szex működik és azt van, hogy én kezdeményezem, de sokszor inkább azért, mert egyrészt tudom, hogy kell, különben a másik nem érzi jól magát, másrészt, mert jó a szex, csak sokszor lusta vagyok neki állni. Már 5 éve kapcsolatban vagyok, ha hullámvölgy van, hónapokat is jól elvagyok szex nélkül, ha minden jó, heti 2-4 alkalom az átlag. Eleinte ennyire se izgatott a dolog és nagyon ritkán kezdeményeztem.

Az én esetemben valamennyit javult a helyzet, de soha nem leszek a napi 4x típus, sőt...

KB ez várható szerintem. De az mindenképp az alapja, hogy élvezze a tevékenységet, különben minek is állna neki?

2021. jún. 20. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Mi lenne, ha olyat keresnel, akit nem kell megvaltoztatnod ahhoz, hogy megfeleljen neked? Ha neked ez problema, marpedig lathatoan az, akkor nem illetek ossze, tovabb kell folytatnod a keresest.
2021. jún. 20. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Kinevelni nem lehet, de lehet még jobb.

Én éveken keresztül már azt hittem magamról, hogy Aszexuális lettem.

Aztán meg ki tudja mitől, de átfordult már-már szexmániába.

Ráadásul rám még a párom közeledése sem volt hatással. És még rá való tekintetből sem tudtam vele lefeküdni. Egyszerűen már a szexre gondolva úgy éreztem, megerőszakolnám magam csak hogy neki jó legyen.

2021. jún. 20. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3


Három oka van annak hogy ezzel problémám van.


Az egyik az hogy szemben azzal amit itt a gyakorin szeretnek prédikálni engem úgy neveltek fel hogy egy kapcsolat rengeteg munkát igényel hogy jól funkcionáljon. Lehet egyről a kettőre ugrálni minden alkalommal hogy valami nem tetszik de ez nem célra vezető mert lehet hogy még így sem fogsz soha olyat találni aki pont megfelelő minden tekintetben plusz baromira nincs ingerenciám végig menni 200 nőn csak mert nem vagyunk hajlandóak nyitottak lenni a változásra.


A második problémám szorosan csatolódik az elsőhöz mivel én erősen introvertált vagyok,nem járkálok el,nem vagyok közösségi ember,olyan közegben töltöttem a serdülő koromat ami abszolút lány mentes volt ergó sose tanultam meg csajozni/randizni így barmomira megbecsülöm azt ha egyáltalán sikerül eljutnom odáig hogy legyen valakim és igen is hajlandó vagyok küzdeni azért hogy meg is tudjam tartani azt a valakit és hogy mindketten jól érezhessük magunkat a párkapcsolatunkban,szerintem ennek kéne normálisnak lennie.


A harmadik ok hogy (elnézést a trágár kifejezésért de) felb@sz a gondolata annak hogy ott hagyjak egy embert akit szeretek és egy párkapcsolatot amiben boldognak érzem magam csak azért mert a szex nem 10/10.

Nem lennék képes rá,szerintem f@szság lenne e miatt kapcsolatot bontani.

Nem arról van szó hogy nincs szex,inkább csak a szex minősége nincs a toppon + szarul esik néha hogy nem érzem úgy hogy kíván engem.

2021. jún. 20. 20:14
 6/10 anonim ***** válasza:
0%

Tedd féltékennyé. Ha attól sem indul el benne semmi, akkor csald meg.


Ha még mindig semmi, akkor kuka, kivéve persze ha jelentős a hozománya.

2021. jún. 20. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Majdnem 3 évig éltem ilyen kapcsolatban. Soha nem fog javulni. Lesz majd ido, amikor max ejátsza miattad, hogy akarja, de az csak megjátszás lesz. Nem valoság. Allandoan noni fog a feszultség koztetek emiatt. Ne számíts javulásra. En huztam, halasztottam, mert kurvára szerettem ot, de be kellett látnom, hogy egyutt nem megy.

30F

2021. jún. 20. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
69%
Te tudod mennyire fontos neked a szex. Azt mar latod, hogy hol van a masik hatara, neked kell dontened, hogy ez elfogadhato szamodra vagy sem. Az introvertalt meg a dolgozni kell a kapcsolaton az nem mervado. Olyanon tudsz dolgozni, amit te tudsz befolyasolni. Olyanon nem, amit nem. Kuzdeni onmagaddal kell, nem a masik ellen. Lathatoan te ezt a csatat nem akarod megvivni.
2021. jún. 20. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Össze kéne mosni az érzelmekkel. Olvass el trantrikus meg misztikus szexről szóló könyveket.
2021. jún. 23. 05:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
"Kinevelni" ? Nem kutya könyörgöm.
2023. febr. 21. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!