Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ez fizikai bántalmazásnak...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez fizikai bántalmazásnak minősül? Csajok akárki véleményeket varok

Figyelt kérdés

Ez erőszakoskodásnak minősül?

Párom alapvetően nyugodt ember kedves stb

tegnap éjjel nem colt hajlandó megbeszélni velem 1 problémát

Én próbáltam vele tehnap többször is de letojt majd felvettem a cipőt kutyát akartam kivinni sétálni hohy elvégezze a dolgát és egyben azért is hogy eltűnjek ha már nem hajlandó velem megbeszélni..meglátta h menni akarok és el akart menni az anyjához meg pakolt volna be a táskájába micel le akartam lepni a kutyával sétálni..megijedtem hogy elmegy és nem engedtem elébe álltam ajtóba (nemis értem miért elég baj ha ezt kell tenni a pároddal h marasztald..) majd a szobába szorongatta a csuklom meg a kezem eléggé erősen..ami még mindig fáj...a karom is...végül elment 15 percre cigizett 1et és vissza jött...mostani parom tudja hohy 2 évig egy bántalmazó (fizikai)kapcsolatban voltam ahol ütöttek vertek megaláztak stb..alig szabadultam ki és ennek ellenére is ezt tette hol ot én csak oda álltam hogy ne menjen el ezért berángatott a szobába és szorongatta közbe a csuklom ahogy fogott..erre hivatkozott hogy ezért tette...szerintem nagyon nem oké és ez már fizikai bántalmazásnak minősül..tik mit tennétek a helyemben?alapvetően nagyon jól megvagyunk 7 honlapja vagyunk együtt..együtt élünk ...Mit tegyek? Olyan mintha változott volna bennem valami.. azért ez nem egy egyszerű kis vita volt..


2020. okt. 10. 16:33
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
87%

"alapvetően nagyon jól megvagyunk"

Ezt kétlem.


Ugye tudod, hogy senkit nem szabad akadályozni a mozgásszabadságában?

2020. okt. 10. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
14%

Ha olyan volt a bántalmazó kapcsolatod mint ez a "bántalmazás", akkor egy picsogó k vagy, már megbocsáss.

Nagyon gyanús, hogy ezt a kérdést is csak azért teszed fel, hogy krediteket szerezz a barátod érzelmi zsarolásához, hogy "bántalmazott". Elárulom, nem bántalmazott. Ha az idegeimre mennél és elém állnál én is elraknálak az útból.

2020. okt. 10. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
36%

Nem kell ezt tenni a pároddal, hogy marasztald, Te voltál erőszakos, és ő erre reagált! Egyikőtök sem jobb a másiknál.

Menj el kezeltesd magad, mert ennek nem lesz jó vége.

2020. okt. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
62%
Szerintem a felét sem mondod el az egésznek. A stílusod alapján ítélve egy igazi drámakirálynő szarkavarónak tűnsz, aki bohócot akar állandóan csinálni az aktuális palijából és utána ő van a legjobban meglepődve és felháborodva mindig. :D
2020. okt. 10. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
88%

" ez már fizikai bántalmazásnak minősül."


A mozgásszabadság korlátozása is bűncselekmény. És te kezted.


N

2020. okt. 10. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem annak érdemes lenne utánamenni szakember segítségével: miért mindig bántalmazó, vagy bántalmazásra hajlamos férfiakat találsz társként.
2020. okt. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
25%

Elmentél látleletet vetetni az orvossal? Feljelentetted a rendőrségen? Remélem èletfogyig tartó fegyhàzbüntetést kap ez a szadista állat.


De te most ezt komolyan gondoltad? Egy húlye hisztis picsa vagy aki bebeszéli magànak hogy bàntalmazzák.

2020. okt. 10. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
42%

#6 Nem, nem ez a kérdés feltevés így helytelen.

"Miért vagy annyira tenyérbemászó, hogy mindenkinek elkezd viszketni a tenyere körülötted?" Na így a helyes. :D

2020. okt. 10. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
6%
15 percre elment, de visszajött, miattad. Bántotta az egész eset, amit te provokáltál ki. Nem szoritotta volna meg a kezed, meg semmi hasonló. Itt vhol benned van a hiba. Menj el pszichológushoz, nert még nem zártad le az előző traumáidat, ami általában gyermekkori trauma miatt van. Te vonzod ezt. Látod mit tettél... A párod visszajött, nem ment el. Őt is bántja ez. Már miatta is elmennék a oszichológushoz... Mindenkit el fogsz így marni magadtól, ha így maradsz
2020. okt. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
73%

Áldozat hibaztatás.. Szépek vagytok, mind ki idáig írtatok. Az igaz, hogy pszichológus kell a kérdezőnek. Muszáj elmennie. Ez összetett dolog. Ki us provokálja, de ugyanakkor hasonló esetben mást nem rancigalnak, szorítják le a kezét... Szóval belőled indul, de nem azért mert rosszabb vagy másnál, hanem mert ezt a mintát hozod. Fel kell ezt deríteni, hogy honnan indul, mennyiben vagy más, mint az a nő, akit hasonló esetben sem rancigalnak, szorítanak le.

Irány a pszichomókus. Sürgősen.

2020. okt. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!