Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Az anál kedvelő férfiak...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az anál kedvelő férfiak valójában nem szeretik a párjukat?

Figyelt kérdés

Mielőtt bárki belém állna, leszögezem, hogy én nagyon szerettem az anált, élveztem is. A kérdésemet az ihlette, hogy nekem is aranyér problémáim lettek/ felerősítette ezt az anális szex. De ezen kívül okozhat székletvisszatartási nehézségeket is idővel vagy gátrepedést (főleg mivel sok pasi 0 előjátékkal kezd bele).

Azon kezdtem gondolkodni, hogy vajon azok a férfiak, akik képesek ezt megtenni a párjukkal, amiket fent leírtam, azok valószínűleg egyáltalán nem is szeretik azt a nőt. Hiszen ha szeretsz valakit, nem akarsz neki rosszat, nem akarsz egészségügyi problémákat okozni neki. Tehát ha tudsz a negatív következményekről és mégis megteszed, akkor ott nincs szeretet.

Mit gondoltok erről?


2021. jún. 20. 22:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

eh, kérdező, én konkrétan arra gondolatra is izgulok, ha maradandó hegeket, nyomokat hagy rajtam, akit szeretek, szóval abszolút valid számomra, hogy ennek a párja is létezik..


ráadasul az anál még csak nem is ez a téma, egyáltalán nem törvényszerűek azok a problémák, amik nálad felléptek, valószínűleg ilyen szempontból szerencsétlen a genetikád

2021. jún. 21. 01:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
95%
Tudom, hogy ez inkább heteroszexuálisoknak szóló kérdés, de gondoltam válaszolok meleg pasiként. Én elég sokat análozok passzívként, elég gyakran extrémebbé is teszem nagyobb játékszerekkel. Érdekes de 10 év alatt sem változott semmi a hátsómon, sosem volt semmilyen problémám odalent. Pedig engem még izgat is hogy némiképp kitáguljak, mert nagyon perverz vagyok. Persze férfiként ez elég izgató mert a prosztatát ingerli ez a gyakorlat. Én nem gondolom hogy normális keretek között probléma lehet belőle. Ha a paszív fél nem élvezi vagy esetleg nem képes eléggé ellazulni akkor viszont sosem szabad csinálni. Az análszex arról szól hogy teljesen átadod magad a partnerednek, és vágysz rá hogy benned legyen. Ha ez nem a te ötleted, esetleg a partnered kér rá, nem fog működni. A záróizom megfeszül és, könnyen kialakulhat a végbél repedés. Ez amúgy szorulás, és szorongás esetén is előfordulhat. Másik eset az említett aranyér mely általában az erőlködéstől, esetleg székrekedéstől alakul ki, de van benne hajlam is, mivel ez esetben tág a vénák fala. Aranyér esetén semmiképp sem javasolt az anális szex, mert valóban felsértheti súlyosbíthatja az aranyeret. A záróizom tágulása, vagy sérülése viszonylag ritkább mint gondolnánk, és furcsa mód nem az anális szex hanem a szülés közbeni károsodás a leggyakoribb oka. Meleg férfiaknál, akik rengeteget análoznak sem túl gyakori, akinél előfordul, ő rendszeresen terelőbója méretű cuccokkal szórakozik. Ami tudjuk hogy nem épp kímélő. Szóval így ennyi. Én tényleg annyit javaslok, hogy csak az análozzon akinek ez a legfőbb vágya, mert ez csak úgy működik. Úgy tudom nők számára ritkán olyan élvezetes mint férfiaknak, szóval csak a párotok kedve miatt ne. Megnyugtatásnak mondom, ismerek 60 feletti meleget aki egész életében análozott passzív félként és semmi baja.
2021. jún. 22. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
35%

Kérdező, teljesen igazad van és nagyon értelmesen fogalmazol


az anál kockázatos bárhogyan is védik az itt kommentelők, de mivel mindenki maga dönti el mit vállal, így csak azt tudom mondani: hajrá ha ez minden vágyuk!


nekem is volt szerencsém nem egy pasihoz, aki erőltette a témát

nem is lett belőlük életre szóló kapcsolat

2021. jún. 22. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
45%

Ez az egész kérdés egy propaganda…

Sajnos femináci a kérdező.


Engem lassan 4 éve heti rendszerességgel dug a barátnőm felcsattólhatóssal, van hogy 22 centissel.

És néha kifejezetten tágítani is szokott…


Semmilyen problémám nem származott még belőle.


Még a bélgáz visszatartásával sincs gondom, nem hogy a széklettel.


Teljesen olyan az ánuszom mint annak akinek értintetlen.

2021. jún. 23. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
0%
Facepalm
2021. jún. 23. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

A normál sima szexnek is van egy csomó veszélye, én le sem feküdnék a helyedbe senkivel, egy csomó kockázattal jár...

Nemkívánt terhesség, nemi betegségek, stb...


Ha félsz a kockázatoktól, ne csinálj semmit :D

Ha férfi lennék, a barátnőmet az utcára sem engedném ki, nehogy elüsse őt valami... Kockázatok lesnek ránk minden tetőről :D

2021. jún. 27. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
Nézd én csak azzal a barátnőmmel voltam úgy akibe teljesen belezúgtam és kívántam még a popsiját is. Akibe nem lenne bizalmam illetve vonzalom azzal biztosan nem lennék együtt análisan csak ha nagyon akarja.
2021. júl. 12. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Én szeretem az anált. A csajomat is. Ezért nem csináljuk egyfolytában,és mindig van előjáték is,és sikositó.

Ennyi.

2022. ápr. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!