Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nagyon szép, kb modell testű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagyon szép, kb modell testű lánnyak ismerkedem. De alul csak 14 centis. Nem fog kinevetni?

Figyelt kérdés

14 nem kevés az ilyen lányoknak?

10/10-es lány.


2021. jún. 21. 14:41
 1/8 anonim ***** válasza:
77%
Számít? Meg kell lennie, és ha egy szex után eldob, akkor is mondhatod, hogy 14 cm-rel megvolt egy ilyen nő.
2021. jún. 21. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
90%
Ez nem attól függ, hogy mennyire szép, hanem hogy mekkorára van igénye. Ez külsőtől független, vagy elég lesz, vagy nem. És azért ez nem extrém kicsi, főleg ha vastag, és tudod használni.
2021. jún. 21. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
82%
Átlagos a méreted. Mondok neked valamit, nekem 15 körül van, és 4,4 cm átmérőjű. Szép barátnőim voltak, tökéletes ez a méret a legtöbb nőnek. 95% teljesen elégedett vele. Szóval inkább azon idegeskedj, hogy elég vastag-e, ki tudod-e elégíteni őt. Emlékeztetlek, attól, hogy valaki formás, szép nő, nem mentesíti az alól, hogy a szexben ő is aktív legyen, abból kellő mértékben és minőségben kivegye a részét ő is. Akinek rövid a 14, az qrjon mamuttal.
2021. jún. 21. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
A méret oké, sokkal fontosabb, hogy összességében figyelj a lányra és azt csináld, ami neki jó, a péniszedet meg látatlanban úgysem tudja senki megítélni.
2021. jún. 21. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
81%
Nem hatalmas pénisz kell ahhoz, hogy megszerezz egy csajt, úgyse látja mielőtt elmenne veled, utána meg nem a méreten múlik, hogy kielégítő vagy-e. Átlagos pasiként is simán dugtam 10-es csajokat.
2021. jún. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
65%

1-es vagyok


13-5 cm-emet (időközben összement...) mindkét nő, akivel voltam kicsinek mondta, de orálozni egyik se tudott jól, sőt, exem nem is szeretett


ezzel szemben volt egy nagyon jó orálom egy 21 éves szűztől, neki semmi baja nem volt a méretemmel, persze nem látott előtte soha ilyet, de attól még nem mondta, hogy kicsi, és ez a lényeg


szóval a rosszul orálozók szidtak, de orálozni nem tudták, a szűz létére jól orálozó pedig dicsérte a farkam, ennyit erről


30 F

2021. jún. 21. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
64%
Nem tudtam, hogy a szép lányokhoz nagyobb f..sz való... :D
2021. jún. 21. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
58%

Bocsi de mi sz összefüggés, kifejtenéd?:D

A csúnyább lányok kisebb farkat érdemelnek vagy ők szűkebbek?:D

Remélem nem túl okos a lány, mert akkor az intelligencia szinted lesz neki kevés, a farkad meg nem is fogja látni:D

2021. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!