Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó nők, mit tanácsolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó nők, mit tanácsolnátok egy csúnya, pasiknál sikertelen "nőtársatoknak"?

Figyelt kérdés

Hogyan legyen szexibb? Mit csináljon, hogy legalább 1-2 normálisabb pasi szóbaálljon vele? Tudom, így látatlanban nehéz, de hátha :)


(Utálom a nőtárs kifejezést, de nem jutott eszembe jobb)


2021. jún. 23. 15:59
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
66%
Csúnya nő márpedig nincs is 🤷‍♂️
2021. jún. 23. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
72%
Egy vonzó nő szerinted miért értene ronda nők problémáihoz? Kb őket kéne utoljára kérdezned, többre mennél más ronda nők, vagy még inkább férfiak tanácsaival...
2021. jún. 23. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
87%
Szerintem sincs csúnya nő :) mindenkinek megvan a maga szépsége, bája... max a pasik vakok, ha ezt nem veszik észre egy nőn :)
2021. jún. 23. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
100%
Sport, adjon magára, kisugárzás, stílus, nyitottság, cserfesség, vidámság, mosoly. A búvalbélelt penészvirágokat senki sem szereti. A külsőn meg jó öltözködéssel, igényes megjelenéssel, jól eltalált frizurával, szolid sminkkel ÉS legfőképpen egy sportos csinos alakkal nagyon sokat lehet dobni.
2021. jún. 23. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

"Egy vonzó nő szerinted miért értene ronda nők problémáihoz?"

Mert ismerek egy csomó nőt, akik genetikát tekintve nem olyan szépek, mégis szexik, jó a kisugárzásuk és szinte mindenkinek bejönnek. Nem csak az lehet vonzó, aki 10/10 külsejű. Kétlem, hogy itt minden nő modellszépségű, aki sikeres a pasiknál.

2021. jún. 23. 16:05
 6/15 anonim ***** válasza:
92%

Na én bevállalom a lepontozást. Igen is vannak csúnya nők, ahogy csúnya pasik is. Ez van, nem lehet mindenki szép, insta modell vagy legalább átlagos.


De szerintem érdemes lenne új frizurákat kipróbálni, hogy megtaláld ami a legjobban áll neked, talán egy enyhe smink. Nem tudom hogy öltözködsz meg hogy milyen az alakod, de biztos lehetne azon is csiszolni.

A lényeg hogy a kisugárzásod legyen pozitív.

2021. jún. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon sok mindenen múlik ez.

Mitől érzi magát csúnyának?

Önbizalma helyén van? Ha nincs, első sorban pszichológust javasolnék neki. Hidd el, ez nagyon fontos társkersésnél.

Nincs megelégedve az alakjával? Diéta és sport!

Fogsor? Fogszabályzó! Felnőtt korban sem ciki.

Alacsony? viseljen olyan ruhákat, amik magasítják - én is folyton ezt csinálom.

Magas? Alacsonyító ruhák.

Nincs megelégedve a testalkatával (ezt úgy értem, hogy nyilván ha valaki átlag súlyú, akkor látszik, milyen testalkat, pl. széles a csípője vagy pont hogy nem)? Kompenzálja olyan ruhákkal, amik arányosabbá teszik!

Csúnya arcbőr? Tudatos bőrápolás!

Nem érzi magát szexinek? Szexi fehérnemű szettek! tudom, ez hülyén hangzik :D de tényleg szexibbnek érzed magad ha passzoló, szép szett van alattad, akkor is, ha egy pasi se látja.


Mindenre van megoldás, csak meg kell keresni. Ehhez viszont úgy kell tükörbe nézni, hogy végigkritizálod magad, DE (!!!) nem öngyűlölettel, hanem reális szemmel. Azzal a szemmel, amivel meglátod a hibát és azt is hogyan tudsz rajta változtatni.

Ha pedig nem megy, akkor viszont fejben van a gond.

2021. jún. 23. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Szépüljenek meg nagyjából ennyit
2021. jún. 23. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Válaszolj privikre!


25/L

2021. jún. 23. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
100%
Légy kedves, figyelmes. A szépség megszokható, a kedvesség erény!
2021. jún. 23. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!