Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Vonzó nők, mit tanácsolnátok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vonzó nők, mit tanácsolnátok egy csúnya, pasiknál sikertelen "nőtársatoknak"?

Figyelt kérdés

Hogyan legyen szexibb? Mit csináljon, hogy legalább 1-2 normálisabb pasi szóbaálljon vele? Tudom, így látatlanban nehéz, de hátha :)


(Utálom a nőtárs kifejezést, de nem jutott eszembe jobb)


2021. jún. 23. 15:59
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Eloszor is dragam. Mindenki vonzó! Minden no szep! Elvegre a “magyar lanyok a legszebbek” en se tartom magam szepnek igazabol de mindenki olyan amilyen

Es sztem nincs olyan hogy valami csunya

Akarhogy is nezel ki, igy vagy szep ahogy vagy! Legy magabiztos. Es legyen onbizalmad. Ez a legfontosabb!

2021. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

"Nem csak az lehet vonzó, aki 10/10 külsejű."

Hát, ez nem fog tetszeni sokaknak de szerintem azok a nők vonzók, akik szépek. A nem szépeknél meg azért próbálkoznak, mert sok férfinak kevés az önbizalma és úgy érzik egy átlagosnál kicsit rosszabb lánynál jobbak az esélyeik, vagy arrogánsnak tartják a szép nőket, emiatt meg kicsit fura a kérdésed ha komolynak szántad és nem provokációnak.

Ugyan én egy nagyon csúnya nő vagyok, mindenképp előnyösnek tartom ha okos vagy, kedves, meg jól érzed magad a bőrödben és próbálsz önmagad legjobb változata lenni - bár olyan módszer nincs ami bárkinek is szerelmet garantálna.

Ettől függetlenül még járhatsz nyitott szemmel, ha meg valójában valamilyen apró hibát túlzol el akkor menj pszichológushoz.

2021. jún. 23. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
7. Nagyon szépen felsoroltad mivel teheti vonzóbbá magát egy nő. Csak pont azt az egyet hagytad ki gondosan, amire leginkább panaszkodni szoktak a magukat csúnyácskának tartó nők, a nem szép arcformát. És meg kell vallani, azzal nagyon nem is tudnak mit csinálni.
2021. jún. 23. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

13 - na, mesélj, mi a megoldás, mire kellett volna kitérjek?

Nem sok józan paraszti ész kell ahhoz, hogy rájöjjünk: a kérdező természetesen a megváltoztatható dolgokon szeretne javítani. Azért írtam amit, és azért fogalmaztam úgy ahogy.

Nem véletlenül emeltem ki, hogy nincs a sikerre garantált recept, mert tapasztalom az előnytelenarcúak cudar valóságát.

De tudhatsz olyasmit amit én nem, remélem megosztod velünk a csodát amire egész életemben vártam (spoiler alert - nincs ilyen, de muszáj hangsúlyozni ezt egy pozitív változásra irányuló kérdés alatt, úgy, hogy a lényeg már le volt írva, csak kéne az az értő olvasási kompetencia).

2021. jún. 23. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:

13 - én a 12-es voltam, de mondandóm lényege változatlan csak úgy felcseszett ez a szőrszálhasogatás, hogy E/1-ben írtam véletlenül.

De természetesen 7-es baromira jó dolgokat írt, eléggé részletesen, azért nehezményezem amit írtál.

2021. jún. 23. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!