Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ha a férfiak minden legalább...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a férfiak minden legalább átlagos nőt meg akarnak dugni, akkor?

Figyelt kérdés

Akkor nálam csinos nő létemre hogyhogy nem kezdeményeznek a pasik és árasztanak el a bókok és a törtető pasik akár csak akkor, mikor lemegyek a boltba?

Mindig azt írjátok itt, hogy a férfiak többsége a minimum átlagos de sokszor még csúnyábbacska nőket is megdugnák, mert hogy csak jöjjön össze a szex. Nos akkor miért nem futnak utánam a pasik?:D valaki magyarázza meg légyszíves, köszönöm:D


2021. jún. 24. 01:41
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:

Nálam se kezdeményeznek, hiába mondja nagymamám, hogy én vagyok a legszebb unokája (amúgy nincs neki több) 😔

Valamiért szinte minden nő csinosnak gondolja magát - egyébként én is -, de objektíve tudom, hogy ronda vagyok, pont a visszajelzések alapján. Van tapasztalatom abban, hogy hogy viskednek a kívánatos csajokkal, mint például a barátnőim. Te női mércével értékeled magad csinosnak, de a férfiak tök máshogy működnek.

2021. jún. 24. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:

11

Na akkor hogyan működünk, mondd?

Egyébként pedig sok szép csaj van aki a saját fejébe vette hogy ő ronda, pedig nem is, és inkább az önbizalomhiány miatt nem foglalkoznak velük a férfiak.

2021. jún. 24. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
Kamu pasi vagy, esetleg annyira jó nő, hogy fosnak megszólítani.
2021. jún. 24. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
Vannak mufurc lányok akiket nem szólítanak meg, mert látszik rajtuk, hogy nem akarják kicsit sem.
2021. jún. 24. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:

Nem lehet, hogy átesel a másik kategóriába és "túl szép" vagy?

Az a gond, hogy nincs rád írva, hogy te szeretnél dugni.

Szóval alapvetően ha egy átlagos helyen leszólítanak valakit, valószínűleg nem is az a szándék elsősorban. Ha viszont elmész egy bulihelyre, tuti kapásod lesz :D


Én nem járok ilyen helyekre. De jó tudni, hogy az utcán is lenne ilyen lehetőség. Merre szoktál vásárolni? ;)

2021. jún. 24. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
Küldj képet és megszakértem mi lehet a probléma.
2021. jún. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
Nem minden a kinézet, vannak olyan dekoratív nők, hogy már a mozdulata, a megnyilvánulása olyan. Fusztrált, mogorva, nem a földön járn stb., hogy inkább kerülöm! Illetve az öltözködés mikor nagyon kirívó. Nálad nem tudom mi lehet a baj, lehet hogy semmi, nem tudjuk nem ismerünk, nem látunk!
2021. jún. 24. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 A kérdező kommentje:

#15, #17: valóban nem járok szórakozóhelyekre, sőt bárokba se nagyon, mert nem iszom alkoholt.

Az utcán meg más helyeken mikor megjelenek, elég határozott és magabiztos típus vagyok, nem vagyok mogorva, de nem is ez a szeleburdi fülig mosolygós nsgydumás csajszi vagyok. Sosem öltözöm közönségesen, inkább nőiesen csinosan (szeretem a szoknyát, ruhát és a magasabb sarkú/taplú cipőket). Sosem sminkelek erősen, igaz műszempillám van, de azon kívül semmi természetellenes nincs rajtam.

Persze vannak olyanok, akik bepróbálkoznak, de ezek főleg ismerősök, tehát már valamilyen kontaktba kerültek velem valamikor a múltban. Idegenek ritkán szólítanak meg az utcán, kávézóban, étteremben stb pedig nyilván velük ismerkednék alapvetően, nem pedig ismerősök férjével, a szomszéddal, volt kollégákkal, exekkel vagy hasonlók:D bezzeg ezeket alig lehet levakarni

Még 17-18 évesen nagyon sokan próbálkoztak nálam mindenhol ahol csak el lehet képzelni, de most huszonévesen szinte sosem szólítanak le:D pedig szerintem csinosabb vagyok, nőiesebb és komolyabb, mint régen.

2021. jún. 24. 14:43
 19/23 anonim ***** válasza:
Bár nem tudom mi lehet a gond,vagy miért nem fordítanak több figyelmet feléd,mivel azt mondod csinos is vagy,így abszolút hogy senki nem is próbálkozik./Nem lehet hogy a határozottságod miatt olyan kisugárzásod van amitől meg rettennek?/De van egy ötletem:Merre felé élsz e szerény országunkban?Mert ha elárulod és vagy ugyanott élek vagy a közelben,tuti hogy odamegyek hozzád idegenként,és leszólítalak ismerkedés céljából és beszélgess velem 😊 Na jó ötlet? Tudom jól hogy most el fognak itt mondani mindennek,meg lepontoznak,de ennél jobb ötletem most jelenleg nincs,hogy segítsünk eme gondodon… 😊
2021. jún. 24. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:

Lehet fiatalon kacérabb voltál!

Így is biztosan szemügyre vesznek, de a fiatalok már nem mernek oda menni, az idősebb még nem, de a lényeg egyébként, ahogy olvasom, meg vagy magaddal elégedve, és élvezed a nőiességed, szóval ne add fel néz körbe, mosolyogj vissza arra aki szimpatikus és lehet meg lesz amire vágysz!

17-es voltam

2021. jún. 24. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!