Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Mennyire jellemző, hogy a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire jellemző, hogy a férfi nem hajlandó orális szexre, mert nem tetszik neki a barátnője puncija?

Figyelt kérdés
Szóval ilyen salátás, kilógnak a kisajkak. Olvastam/hallottam, hogy sokak szerint ez gusztustalan, de nem tudom, mennyire jellemző, hogy emiatt nincs orál. Ha a férfiak többségét zavarja, akkor gondolom felesleges emiatt veszekednem a barátommal, nem tehet róla, hogy ő is taszítónak találja. Ő persze elvárja, hogy én csináljam neki, szóval kicsit igazságtalannak érzem. Szerintem is csúnya, de a női nemi szervnek nem az a dolga, hogy szép legyen, láttam már "csúnyábbakat" is, és a pénisz szintén nem egy csodás látvány önmagában.
2021. jún. 24. 22:02
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Jóég ez de gáz.

Nekem is nagyon kilógnak a kisajkak, rettenet utálom és szorongok tőle mindig, olyan mint egy kisebb fax, de ezt dobta a gép. :D Rendbentartom, igényes vagyok magamra, és még soha egy férfi sem mondta hogy emiatt kevesebb vagyok, vagy nem akar kinyalni. Ez tényleg csak a nők fejében szül ennyi komplexust. Ha valaki akivel együttvagyok és szeret ezt mondaná, én úgy otthagynám mint eb a Szaharát.

2021. jún. 24. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
51%

2 párom volt eddig, imádtam velük szexelni, konkrétan vágytam is rá hogy nyaljam őket. Kb 1 hónapja lefeküdtem egy lánnyal, akinek salátapuncija volt és nagyon nem jött be. Az a vicces hogy először sötétben feküdtünk le és kinyaltam, de mikor 2. alkalommal rendesen láttam világosban akkor egyáltalán nem volt kedvem kinyalni. Ezután megmondtam neki hogy inkább hagyjuk. Nem csak ez a punci kinézet volt a gond de azért ez is része volt.

Mindemellett nem szeretném ha emiatt szoronganátok lányok, ha valakit tényleg szeretek, kétlem hogy a salátapunci szakítóok lenne, csak azért írtam le hogy tényleg van ilyen akinek nem tetszik

20F

2021. jún. 25. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!