Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Unom a feleségemet, viszont...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Unom a feleségemet, viszont se megcsalni, se megbántani nem akarom. Mitévő legyek?

Figyelt kérdés

15 éve vagyunk együtt, van két gyönyörű gyerekünk és jó életünk. Remek társ, barát és anya. Szeretem, nem is kívánhatnék jobbat.


Ugyanakkor önhibáján kívül vagy belül, nem tudok már nőként tekinteni rá. Félreértés ne essék; nem a fizikai adottságaival, illetve annak változásaival van gond. Ő is öregszik, én is öregszem, édesanya lett - ettől függetlenül ugyanaz a csodálatos nő, aki anno meghülyített.


Inkább a hálószobában nyújtott teljesítménye lomboz le. 15 éve én vezénylek le minden egyes együttlétet, kizárólag én vagyok az aktív fél, kivétel nélkül. Van az a 3-4 dolog, amit imád - és miután (bocs a vulgaritásért) ezeket a havi 2-3 alkalom során megadom neki, olyan szinten elfárad, hogy odabök egy félálmos "És te mit szeretnél?"-t, ami után már teljesen elmegy a kedvem az egésztől. Sokszor inkább közben színlelek egy orgazmus, csak ez a kérdés ne hangozzon el, vagy legyen már vége. Egyszerűen unom már a konstans tengericsillag pózt, akármennyire is szeretem őt.


Próbáltam kommunikálni vele, megbeszélni, de rendre elutasítást kaptam, mondván; ami neki nem esik jól, diszkomfortos - amiben ügyetlen, azt hadd ne kelljen művelnie már - én úgyis megoldok mindent. Egyébként ne gondoljatok semmi perverz vagy extrém dologra: csupán néha jól esne, ha pl. meglovagolna a gyönyörű feleségem, és egy másik pozitúrából élvezhetném a látványt. Ennyi. Ha egyszer-egyszer ő lenne az aktívabb fél.


De nem, "ő nem egy riherongy, hogy rám másszon". Pedig félévente csak egyszer, de jól este...


Igyekszem otthon minden házi, illetve kerti munkát elvégezni, ami kompetenciámon belül van - elvinni a csajokat, hogy minél több ideje legyen magára. Méltatom (de nem viszem túlzásba), hogy milyen szexi és kívánatos, hátha az önbizalmával van a gond (nőknél sosem lehet tudni).

Elkezdtem újra edzeni, minél kevesebbet slamposan mutatkozni előtte, randira vinni - hátha az a gond, hogy nem talál már vonzónak, férfinak - de telnek az évek, és ez csak egyre rosszabb lesz. Kérdeztem is tőle, hogy esetleg bennem van-e a hiba; kinevetett, és határozottan tagadta. Szóval ki tudja, ő azt állítja, hogy számára ez így, ebben a formában, maximálisan kielégítő.


Dióhéjban: hiába próbálom néha rávezetni, nem ér célt a próbálkozásom. Nem akarok ezzel lihegni folyamatosan a nyakában, mert akkor meg azért undorodik meg tőlem.


Milyen egyéb praktikákat vethetnék be? Nektek milyen a szexuális életetek ennyi év után - kívánjátok még egymást? Hogy próbáljátok életben tartani, és mennyire vagytok partnerei egymásnak? Normális ez, hogy már szinte nem is kívánom őt emiatt?


Üdv nektek! 40/F



2021. jún. 28. 09:45
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Nálam pont ez a helyzet. Feladtam 5 éve. Azóta semmi szexuális élet. Esetleg a heti rendszeres maszti.
2021. jún. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok! Nagyon sajnállak benneteket.

Próbáld meg megkérni, hogy vegyen fel valami szexi, csipkés rucit( ha tetszik az ilyesmi), nekem nőként nagyon meg tudja hozni az önbizalmam.

2021. jún. 28. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%

Meg kéne beszélned vele, hogy ez így nem lesz jó.

Most azt hiszi, hogy ő maximálisan teljesít.

Lehetne olyat is, hogy nem mindig ő van a középpontban. Akkor nem fáradna el, mire te következel.

2021. jún. 28. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 A kérdező kommentje:

#1 F*sza, mennyi ideje éltek együtt?


#2 Gondolod az megnövelné annyira az önbizalmát, hogy jobban elengedné magát? Egyébként nem gondolom, hogy szüksége lenne efféle extrákra, hiszen gyönyörű.


#3 Fenyegetőzni nem szeretnék, annak nincs jó vége. Ha nem vállal szinte semmilyen aktív szerepet, ezt hogyan abszolválhatnánk?

2021. jún. 28. 10:07
 5/28 anonim ***** válasza:
100%
Esetleg éheztesd ki teljesen, hátha beindul rád. Akkor talán rájön, hogy nem is olyan rossz dolog aktívabbnak lenni :)
2021. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

"ő nem egy riherongy, hogy rám másszon"

Itt megkérdezheted tőle, hogy mit akar?

Menj el egy riherongyhoz?

Nyilván nem.

Tehát akkor?

2021. jún. 28. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
67%

Nőt nem lehet kiéheztetni.

Ha kell, 3 évig kibírja.

A férfi nem.

2021. jún. 28. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
100%

Hát kedves 7-es nem tudom, én fél éve nem feküdtem le senkivel, lassan az őrület határán vagyok :D


24/N

2021. jún. 28. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 A kérdező kommentje:

#6 Természetesen közöltem vele, hogy tudtommal ez nem a "riherongyok" privilégiuma, ultimátumokkal pedig nem célom bombázni. Kényes ügy na, baromi könnyű egy ilyen helyzetben rosszul reagálni, amit aztán évekig hallgathatsz.


#5-7 Nem tudom, mennyire lenne célravezető. Nem szeretném ezzel se magamat, se őt büntetni :D


#8 Beware of priváteső! :D

2021. jún. 28. 10:15
 10/28 anonim ***** válasza:
100%

"Fenyegetőzni nem szeretnék"

Ez nem fenyegetés.

Meg kell értenie, hogy ez neked NEM JÓ.

Ezt fogja fel elsőnek, utána lehet gondolkodni.

2021. jún. 28. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!