Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kapcsolatodban volt emlékezete...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kapcsolatodban volt emlékezetes szex?

Figyelt kérdés
Na persze nem az mikor először fekudtetek le, hanem máskor,mi miatt volt emlékezetes?
2021. jún. 28. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
A kötődés miatt, érzelmek miatt. H benne voltam, és örömöt okozhattam a legintimebb módon. Hogy megmutathatta magát, és szépen bántam vele, szerettem, és nagyon sokáig tartott. Talán szaftos szextörténetet vártál.
2021. jún. 28. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha kettesben elutazunk akkor mindig emlékezetes. Előjönnek az extrák. Amiket csak ilyen alkalmakra tartogatunk.
2021. jún. 28. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Barátom szűz volt amikor amikor osszejottunk es eleg ügyetlen volt először. Amikor először elveztem el mikozben kinyalt az emlekezetes :D
2021. jún. 28. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy egy rossz kapcsolat után traumákat fokozatosan oldott fel bennem. A legnagyobb mérföldköveknek talán az első orgazmusokat tekintem. Első csiklóval, kézzel/nyelvvel, aztán a még nagyobb ugrás az első hüvelyi volt talán. Hálás vagyok neki, nagyon jó a szex, és nagyon szeretem.
2021. jún. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!