Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen jó büntetéseket és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen jó büntetéseket és jutalmakat adhatnék az alárendelt barátnőmnek?

Figyelt kérdés
Engem nem nagyon érdekel a dolog így nem igazán van fantáziám benne, de a barátnőm szereti
2021. júl. 2. 13:16
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem érdekel, akkor ne erőltesd. Ez csak akkor működik, ha te is 100%-ig benne vagy és élvezed.
2021. júl. 2. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
74%
Mossa le az ablakokat.
2021. júl. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

nem jó az erőltetett dolog ilyen téren


a jutalom-büntetés rendszer nagyon egyénfüggő, a büntetésnek valódi büntetésnek kell lennie amiből tanul a sub és nem ilyen megjátszott fenekelés és hasonló amiket élvez, mert értelmetlen az egész

bár ahogy látom nektek ez is beleférne, mert ti nem komolyabban akarjátok ezt művelni

2021. júl. 2. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 harebell ***** válasza:
100%
Ha téged nem érdekel, akkor nem fog működni. Szub vagyok, korai próbálkozásoknál hiába vettem rá az aktuális partnereimet dolgokra, semmit nem adott, nem volt meg az a dinamika, mint egy valódi dommal. Vagy elengeditek ezt a dolgot (hosszútávon ez őt frusztrálttá teheti), vagy kiéli mással (lehet maximálisan szexmentesen is), vagy szakítotok. Ha mégis szeretnétek tovább próbálkozni, beszélgess vele erről sokat, hogy miket szeretne, illetve figyeld a reakcióit.
2021. júl. 2. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Ezt igy valoban kar eroltetni. Egyszer en is probaltam ravenni egy semleges partnert, hogy legyen dominans, de annyira illuziorombolo volt.

Aztan jott egy igazi dom, eg es fold :)

2021. júl. 2. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!