Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Kecses, filigrán, apróbb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kecses, filigrán, apróbb termetű tüneményes lányoknak elég a kisebb intim, vagy őket is ugyanúgy a nagy méret motiválja?

Figyelt kérdés
24F
2021. júl. 4. 08:36
1 2 3
 1/22 A kérdező kommentje:
Felnőtt nőkre gondoltam. Nem vagyok pedofil.
2021. júl. 4. 08:38
 2/22 anonim ***** válasza:
91%
Kedves Kérdező,sajnos nem tudok pontos választ adni,a mostani párom az első,akivel lefeküdtem,neki nagy van. Viszont sosem a mérete motivált,hanem a kölcsönös vonzalom,szerelem és a szenvedély.
2021. júl. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
71%

Hát én se kecses, se filigrán nem vagyok, a nagy mégis fájdalmas, nem élvezhető, ha a partner elfelejtkezik magáról.

Míg a 3,5 cm-s vastagságú és 16 cm teljes hosszal rendelkező felcsatolhatós teljesen jó, élvezetes... szóval szerintem ez inkább egyéni, nem alkati kérdés.

2021. júl. 4. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
96%
Nincs köze a hüvelyméretnek a nők alkatához. Ahogy a pasiknál sincs a magasság és a méret között. Voltam nagyon szűk alacsony csinos lánnyal, és olyannal is, akiből szinte semmit sem ereztem, túl kicsi volt a méretem neki.
2021. júl. 4. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
95%

Ez nem a testalkattól függ hanem a hüvelynek a méretétől.

Én alacsony es vékony vagyok, a hüvelyem is rövid, az átlag méret a legjobb számomra, de ezzel nem mindenki van igy.

2021. júl. 4. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

Van egy ilyen adottságokkal rendelkező lány aki tetszik nekem. Én is bejövök neki ez egyértelműen látszik. Tegnap iszogattunk a barátnőjével és valahogy a szexre terelődött a téma és viccesen de megkérdezték nekem mekkora van?

Zavarba voltam nagyon, mert ha ilyet kérdez, akkor biztos van egy minimum igénye. Nekem meg hát éppen csak átlagos. Eddig sose zavart a méretem viszont most ez a lány kicsit összezavart. Lehet célozgatott arra, hogy ne is próbálkoztak ha nem nagy. :(

2021. júl. 4. 09:04
 7/22 anonim ***** válasza:
nekem elég 12 cm -es
2021. júl. 4. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
94%
Azt kellett volna mondanod hogy nem szoktad méregetni, de ha ilyen kíváncsiak szívesen megmutatod..
2021. júl. 4. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:
#10 Részegek voltak, nem akartam kihasználni a helyzetet. Amúgy rendes lányok, sose kérdezték volna meg józanul.
2021. júl. 4. 09:13
 10/22 anonim ***** válasza:
#9 Akkor mit komplikálod túl? :D
2021. júl. 4. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!