Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bocsi, de miért mondják itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, de miért mondják itt sokan, hogy a 16 centis farok átlagos?

Figyelt kérdés
Abszolút nem az. Ez már jóval átlag feletti. Tapasztalt barátnőimmel beszéltük, hogy a legtöbb pasi, akivel voltunk, max 14-15 centis farokkal volt felszerelve, lemértük nekik. Talán 1-2 volt 16-17, max 18 centis. Inkább 13-14 cm az átlag, szerintünk. Meg hivatalos szakirodalom is ezt írja. Szóval srácok, vegyétek le a nagyzolást, meg azok, akik írják itt, hogy ez átlag, meg paráztok, hogy kicsi a 13-14, amikor teljesen átlagos.
2021. júl. 6. 20:21
1 2 3 4 5
 21/50 anonim ***** válasza:
19%
#20 Igen és aki leírja hogy nagyobb van az csak hazudhat 😂
2021. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
81%

Reprezentatív kutatás alsó küszöbértéke 100 hitelesített módon vizsgált eset. 100 alatt nem tekinthető megbízhatónak a mintamennyiség, de még a 100 is elég kevés, ez inkább lokális, regionális kutatásnál minősül reprezentatívnak. Én azt mondanám, hogy a magyar férfi lakosság lefedéséhez megyénként (+Budapest) kéne 100 alany, de figyelembe kell venni az alanyok korát is, hisz már megállapított tény, hogy a generációk között is van különbség (a fejlett és fejlődő országokban egyre kisebbek a péniszek).

Továbbá hitelesített módon kell vizsgálni, azaz meghatározott állapotban, meghatározott eszközzel, meghatározott módon.


De egyébként ki a fszt érdekel?:D Aki élvezi a szexet, azt nem.

2021. júl. 6. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
29%
Én ugyan csak 5 farkat láttam életemben, de abból 4 megvolt 16 cm. És mielőtt valaki elkezdene okoskodni, lemértem mindet, sőt ránézésre is láttam hogy mekkorák, bármilyen hihetetlen is az itteni kisgyerekeknek.
2021. júl. 6. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
88%

akkor beírom ide is, ismétlés a tudás atyja


egészen pontosan 17 centis a farkam, és egy picivel vastagabb, mint 5 centi. a hasam felőli résztől mérem, pontosan onnan, ahonnan indul.

nem, véletlenül sem kívülről, ugyanis roppant könnyű leszaladni a szabócentivel heréig-segglyukig, és rádobni 8 centit.

belülről, gyerekek.


elárulom nektek, hogy tapasztalataim alapján, az elmúlt sok évet figyelembe véve, 40 nőből körülbelül 35nek ragyogott fel a tekintete, mikor meglátta.


kurvára nem átlagos méret ez.


az, hogy mindenki úgy méregeti magát, hogy rácsalhasson 3-4-5 centit, az egy dolog, de ettől még a 13 centis cerkából nem lesz 22, gyerekek, akkor sem, ha minden nőnek hazudtok, és a nők meg ezt a hazugságot ismételgetik aztán, mintha "standard lenne", a 20 centi, de az igazán jó az, a 23-24centi, de volt egyszer a józsi, akinek 27 volt, hogyne.


kretének vagytok mind, ez az igazság.


elő kell venni egy vonalzót, és megnézni, hogy egészen pontosan mekkora is 10 centi, 15, és 20, és utána gondolkodni, hogy kinek mekkora is lehetett anno, mert gyanítom, hogy akinek "átlagos 17,5 volt", azé volt 11, akinek 25,8 volt, az volt pedig a 17 és fél.


nem beszélve arról, hogy egy nőnek hüvelyi orgazmusa nem attól lesz, hogy a méhszáját nyomkodja a makk, hanem a g-pontra kifejtett "belső masszázstól", amihez jóvalta fontosabb a vastagság, és a keménység. (no meg némi intellektus, mert a szex nem a reszelésről szól)


kíváncsi lennék, hogy ez a sok debil, akik idejönnek, és hülyébbnél hülyébb badarságokat kérdeznek, meg írnak, hogyan is mérik le a vastagságot.

tudjátok egyáltalán hogyan kell lemérni a vastagságát egy rúdnak?

hogyan lesz kerületből átmérő? a magyar nyelv se nagyon megy itt általában senkinek, nehogy már azt kéne higgyem, hogy ilyesmit ki tudtok számolni.

rányomjátok a kukira a vonalzót felülről, és úgy olyan 2,8ból lesz aztán a 6,3 igaz? mint az aranycsapat, ugye?


ésszel, gyerekek.

na szevasztok.

2021. júl. 6. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
59%
Emberek, nincs jobb dolgotok, mint méregetni magatokat meg egymást?:D Ha unatkozom GYKzok, de addig még nem jutottam el, hogy a farkamat méregessem:D Az meg hogy más testérszeit méregessem.. nos... röhejes. Nem vagyok se szabó, se cipész, de az a gyanúm, hogy ti sem.
2021. júl. 6. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
0%
Ez a ti tapasztalatotok kérdező, de a 16 cm bizony nem átlag feletti.z
2021. júl. 6. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 A kérdező kommentje:
De igen, átlag feletti. Csak nem vagy tisztában a valódi centikkel. Sok 14 centis bemond 16ot,ezért gondolod átlagosnak ezt a méretet, ami valójában 14 cm és az tényleg átlag. Csak te elhiszed 16nak.
2021. júl. 6. 23:23
 28/50 anonim ***** válasza:
32%
Azért kiváncsi lennék arra a szitura mikor fogom aztán lemérem a pasim farkát :D pont leszarom hány centi ha jó vele a szex :D
2021. júl. 6. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/50 anonim ***** válasza:
18%
Kérdező, tehát jól értem, hogy azt állítod, hogy a te és a barátnőid tapasztalata felülírja azt az európai szintű kutatást, amit éveken át többezer ember bevonásával készítettek?
2021. júl. 6. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/50 anonim ***** válasza:
51%

Én 3 férfival voltam eddig együtt.


16 cm

21 cm

13 cm


A 16 cm-essel volt a legjobb. A 21 cm-es nekem mar kicsit nagy volt, sok pozban kenyelmetlen volt es fajt, de vegulis jo volt. A 13 cm-est furcsa volt kezbe fogni, mert kb rafogtam es annyi is volt az egesz :D meg nem is volt tul vastag. de azt kell mondanom, hogy vele is baromi jo volt, tehat semmi jelentosege nem volt.


Az en peldambol kiindulva tenyleg a 16 cm az atlagos, de szerintem is az tulzas. Ha azert izgulnak a pasik hogy melyik az elvezetesebb, akkor en ala tudom tamasztani, hogy a 13 cm is boven jo.

Ugy tudnam mondani mint egy jo csokis fankot. Mindenhogy finom, ha pedig meg raknak ra valamilyen cukorkat vagy ontetet, az csak plusz. Tudom hulye pelda... De imadom a fankokat 😂😂😂. Mint ahogy a kisebb kukikat is.

2021. júl. 6. 23:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!