Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Bocsi, de miért mondják itt...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bocsi, de miért mondják itt sokan, hogy a 16 centis farok átlagos?

Figyelt kérdés
Abszolút nem az. Ez már jóval átlag feletti. Tapasztalt barátnőimmel beszéltük, hogy a legtöbb pasi, akivel voltunk, max 14-15 centis farokkal volt felszerelve, lemértük nekik. Talán 1-2 volt 16-17, max 18 centis. Inkább 13-14 cm az átlag, szerintünk. Meg hivatalos szakirodalom is ezt írja. Szóval srácok, vegyétek le a nagyzolást, meg azok, akik írják itt, hogy ez átlag, meg paráztok, hogy kicsi a 13-14, amikor teljesen átlagos.
2021. júl. 6. 20:21
1 2 3 4 5
 41/50 anonim ***** válasza:
63%

Kérdező... A barátnőid nem reprezentatívak. Volt egy exem, neki előtte egy pasija volt. Annak az enyémtől nagyobb lő se volt. Meg egyszer pettinggelt valami másik hapsival, annak is nagy pöcse volt. Aztán mikor veszekedés volt vagy csak akarta h nagyon mélyen tunkoljam, néha mondta h lehetne nagyobb is a farkam. Mondtam neki, ez talán eleve nagyobb mint az átlag, és inkább a fogamzásgátlóról kéne leszoknia, érzékenyebb lenne a puncija. Na, ekkor mondta h hát akikkel előttem volt, mindnek (mind a kettönek, a szerk.) nagyobb volt, én biztos átlag alatti vagyok.


Aztán szétmentünk. Majd összejöttünk egy évvel később. Mesélte h volt valami kispöcsű béna gyerekkel. Hát akkor éreztem hogy VÉGRE megtudta milyen az átlagos vagy az alatti. Gyerekes káröröm, tudom. De jól esett :D


Onnantól nem mondott semmit a farkamra, csak azt h milyen szép ^_^ (Esztétikailag soha nem is volt vele kifogása, max ha túl régóta mellőztem a szőrtelenítést).


100 szónak is 1 a vége; a 16 centis az szerintem is az átlag tartományban van. De ezzel nem tudom mi a gond. Ha 20 lenne a valós átlag, akkor meg a 18 centisek szomorkodnának (ugyanekkora hüvelyméretű populáció ellenére is), szóval a kérdezőnek ilyen szempontból igazat adok. Kicsit túl van fújva a dolog. Ám erről a csajok (is) tehetnek, mert egymás közt hencegnek h ki mekkorát fogott ki (mint a horgászok, aztán a fele sem igaz olykor. Legdurvább, amikor a szüzek jönnek ide megmondó embert játszani.)

2021. júl. 7. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/50 A kérdező kommentje:
16 cm az a négereknél átlag. Euban 13-14. Fogd már fel. 🙂
2021. júl. 7. 00:58
 43/50 anonim ***** válasza:
100%
Jól van, mindegy is mennyi az átlag. Jól kell mérni, jól kell párt választani (legyen tisztázva már ismerkedésnél kinek mennyi az igénye/kapacitása/adottsága), és jól legyen használva.
2021. júl. 7. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/50 anonim ***** válasza:
Kérdező higgy amit akarsz. De tévedsz. Kár is folytatni a témát, ha úgyis a magadét fújod.
2021. júl. 7. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/50 anonim ***** válasza:
64%

Ez csak a szűz kisfiúknak kérdés.

Egy férfinak mindegy mekkora , tud szexelni akár mekkora.

2021. júl. 7. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/50 anonim ***** válasza:
84%

#45


mint látható ez a világon mindenkinek kérdés, pont emiatt van a témával kapcsolatban végtelen félreértés.

nem akarlak elkeseríteni, de a férfilét egyik meghatározó tényezője a farokméret, ugyanis az ember farkától lesz a nőnek hüvelyi orgazmusa (jobb esetben)


szerinted véletlen, hogy mindenki hazudik, mint a vízfolyás?

az mennyire hiteles szerinted, amikor egy nő, akinek életében nem volt még hüvelyi orgazmusa, okoskodik faroktémában, és közli, hogy "ő 20 fölött kezd el érezni valamit"?

mondja mindezt úgy, hogy 12 centis, izzadt farkakat nyomtak a szájába egész életében, és már kínjában nem tud mit kezdeni a gyötrelmesen megalázó szexuális életével, és akkor kitalálja, hogy neki attól lesz jobb, hogy mindenféle butaságot beír egy bugyuta fórumra?


sajnos, vagy nem sajnos, a férfiak túlnyomó többségének a farka pontosan olyan, amilyen az adott férfi kisugárzása, energiája. lehet dobálózni csodaméretekkel, de nagy különbség van aközött, mint amit ide beír valaki (írni bármit lehet), és aközött, hogy az adott ember mit is ad aztán elő egy nővel kettesben, ahol általában szintén nem lehet objektív képet kapni, mert a nők többsége meg imád még az ágyban is hazudni, és miközben öklendezve várja, hogy végre elfröcsköljön zolika, 5 perccel később elhiteti zolikával, hogy ez volt élete bhaszása.

aztán ebből kiindulva zolika hirtelen a 11 centijét 19,5nek gondolja, a nőnek meg onnantól a 19,5 lesz a "standard", és így tovább


ez egy véget nem érő, folyamatos hazugságcunami, de megnyugtatlak, azért minden nő pontosan tudja, hogy hol is van az igazság, legkésőbb akkor megtudja, amikor összehozza a szerencséje valakivel, aki végre nem alázza ronggyá, hanem valós örömben részesíti.

2021. júl. 7. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/50 anonim ***** válasza:

15 cm az átlag Mo.-n

[link]

2021. júl. 8. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/50 anonim ***** válasza:
0%

Meg mi ez a kamu kérdés te ökör. :D ilyen nehéz elfogadni, hogy kicsi a brácsa?


Nekem 18 plusz kupak.

2021. júl. 8. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/50 A kérdező kommentje:
Ez nem kamu kérdés. 18+ kupak, persze öcsi. Segglyukadtól mérve maximum. 😊
2021. júl. 8. 23:16
 50/50 anonim ***** válasza:
23%
Jó.. akkor nekem is 13. na.. csak pontozz fel kérlek.🤞
2021. júl. 8. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!