Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engednétek a párotoknak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a párotoknak, hogy a karrierje érdekében munkatárssal szexeljen?

Figyelt kérdés
A kollegalitás jegyében. Pasim erre kért engedélyt és őszintén nekem is lenne kollégám, akivel elképzeltem.

2021. júl. 6. 23:23
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
100%
hülyeség, tuti kuka lenne
2021. júl. 6. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
100%
Mehet isten hírével, de utána nem kell hozzám vissza jönni
2021. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
100%
NEM!
2021. júl. 6. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 A kérdező kommentje:
Cserébe én is lefekhetek egy fiatal gyakornok sráccal. Tehát nem egyoldalú. Bár ő ajánlotta fel.
2021. júl. 6. 23:29
 5/40 anonim ***** válasza:
100%

Én nem, de te megengedheted neki, ha úgy érzed ezt lelkileg tudod kezelni. Vagy ha te is egy emberrel szeretnél félrelépni, akkor megbeszélheted vele, hogy csak egy ember neki és neked is és max x alkalom. Ha úgy érzed nem lesz belőle konfliktus, akkor rendben van. Azz dícséretes a párodtól, hogy engedélyt kért, ez ritka, szóvsl jó h ilyen őszinte.

Mondjuk az más kérdés hogy ez az előléptetés indok szerintem elég gáz. Ha csak így veszik fel a pisztra, akkor nem is érdemes rá és nem is való abba a pozícióba. Én személy szerint az ilesmit mindkét nemnél elítélem. De ez más kérdés

N

2021. júl. 6. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 anonim ***** válasza:
84%
Swinger, többes parti látogatóként elég szabadelvű vagyok, de azt hogy khurvuljon előnyökért cserébe NEM nyelném le. Nem tudnám társnak tekinteni azt akinek az erkölcsi mércéje hogy szexel akar előre jutni.
2021. júl. 6. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/40 anonim ***** válasza:
100%
Magyarán úgymond nyitott kapcsolatot akartok. A ti döntésetek, a ti életetek, kapcsolatotok, ezt csak ti tudjátok eldönteni más helyettetek nem.
2021. júl. 6. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 A kérdező kommentje:
Nem ilyen egyszerű: a felettese folyamatosan elnyomta, ellopta az érdemeit és a sajátjaként adta elő. Sikerült összebarátkoznia azonban a legfőbb főnök feleségével, aki nyitott házasságban él. Segít a nő abban, hogy ezek a dolgok tisztázására kerüljenek, amúgy is. azonban a nő nem rejtette véka alá, hogy szeretne szeretőt is, mert most elhanyagolják. Legalább néhány alkalommal szexelne évente a pasimmal. A pasim azt mondta, hogy ennyit megérdemel a nő.
2021. júl. 6. 23:43
 9/40 anonim ***** válasza:
100%
#8 izé... bocsi, hogy kételkedem a pasid szavahihetőségében de az "ennyit megérdemel a nő" kicsit inkább arra hajaz hogy simán csak meg akarja dugni a nőt mert tetszik neki valamiért és talált hozzá egy "a karrieremnek is jót tenne" indokot. Elég furi gondolkodás, hogy elkezdem kefélgetni a góré nőjét és akkor majd milyen szimpi leszek a szemében - ez többnyire pont fordítva szokott elsülni. S lehet egy olyan hozadéka is, hogy a góré szeme felcsillan és ooooh szóval a feleséged tud róla és leokézta, na akkor dobd már be egy párcserésbe ne csak te kúrogasd a csajomat.
2021. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
41%
Mekkora kamu :D
2021. júl. 6. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!