Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Engednétek a párotoknak, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Engednétek a párotoknak, hogy a karrierje érdekében munkatárssal szexeljen?

Figyelt kérdés
A kollegalitás jegyében. Pasim erre kért engedélyt és őszintén nekem is lenne kollégám, akivel elképzeltem.

2021. júl. 6. 23:23
1 2 3 4
 11/40 A kérdező kommentje:
A főnök leszarja, már csak munkakapcsolatban van a feleséggel, de abban jók
2021. júl. 6. 23:55
 12/40 anonim ***** válasza:
100%
#11 magyarra lefordítva, te dugni akarsz a gyakornok pasival, a fickód meg a főnök nőjével. Mi itt akkor a kérdés? Hogyan fog működni a kapcsolatotok - hát a játékszabályokat nektek kell kialakítani. Hogy mire fog kifutni a story mondjuk egy év múlva, hát azt meg ennyi infóból senki meg nem mondja.
2021. júl. 6. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/40 anonim ***** válasza:
48%
Szép is a szerelem 🥰
2021. júl. 7. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/40 A kérdező kommentje:
Kb 12 összefoglaltad a lényeget, a gyakornok srác hívott már randira, eddig ignoráltam, de akkor most elmegyek. Nálam fiatalabb, nem akarok tőle semmi komolyat. A nő meg idősebb, mint a párom, tehát ők se akarnak komolyat. Szerintem rendjén lesz. Csak nem tudom másnál volt e ilyen?
2021. júl. 7. 00:01
 15/40 anonim ***** válasza:
100%

Nálam ilyen szóba se jöhetne.

Tegyük fel nem is szeretem annyira a páromat de ilyenre kér, hát már emberi méltóságom miatt se mennék bele. Bármennyire vágyom én is másra. Dehát ahány ház, annyi szokás.


25/L

2021. júl. 7. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/40 A kérdező kommentje:
Szeretem a párom, ez nem változott. Ő is engem.
2021. júl. 7. 00:07
 17/40 anonim ***** válasza:
8%

Pff, kizárt.

1. A család többet ér mint a karrier. Ha a karrier a család rovására megy, akkor inkább életem végéig kukás leszek.


2. Moralitás - Ha egy munkahelyen szexszel lehet előrébb jutni, akkor az egy toxikus közeg, a munka amit végzel annyit sem ér mint a kiköpött rágógumi, ráadásul idővel úgyis valaki kedvezőtlenre fogja kefélni a közeget, mivel nem tartható fenn örökké a helyzet.

Illetve fenntartható pár évig, de egyre többet és többet fog igényelni. Évi pár alkalom? Lesz az havi prá alkalom is simán. Milyen szerető az, akivel évszakonként egyszer fekszel össze?:D Semmilyen. Márpedig ha a párodbóls zeretőt akarnak csinálni, tudd, hogy ott bizony havi pár alkalomról tuti lesz szó. Talán nem most, ink fél év múlva. Vagy eldobják mint a rongyot pár alkalom után és akkor jól kiadtátok az intimitásotokat a nagy semmiért.


3. A kapcsolat nem úgy működik, mint egy társasjáték. Hiába hozunk szabályokat, az érzelmek ezeket nem fogják figyelembe venni. Megállapodtok mondjuk havi 1 alkalomban, aztán egy alkalommal később ér haza a pasid "mert még volt egy megbeszélésem". Vagy igaz, vagy nem. Nem tudhatod...


Pénzért tönkretenni egy kapcsolatot... a legnagyobb ostobaság szerintem. Pont azt az egyetlen dolgot zúzza szét, amit nem lehet pénzből venni.

2021. júl. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/40 anonim ***** válasza:

Na igen, kérdés hogy érdemes-e felrúgni egy kapcsolatot egy olyan munkáért, ahol nem becsületes módon, hanem szexszel tudsz előrébb jutni... :D .Tehát ezt azért több szempontból is át lehet gondolni...


Egyik dolog üti a másikat morális szempontból.

2021. júl. 7. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/40 A kérdező kommentje:
Pasimnak nem kell pénz. Jól keres. Egyszerűen idegesíti, hogy minden kapcsolatát vagy "találmányát" lenyúlja a felettese, aki egy kókler. S eddig nem volt bejárása a nagyfőnökségre. Most van. A munkáját eddig is megbecsülték, fizették. Én inkább azt látom rajta, hogy utálja ezt a felettest, aki megkeserítette az elmúlt éveit.
2021. júl. 7. 00:14
 20/40 anonim ***** válasza:

Aha

Hát akkor ez nem karrierről szól, hanem személyes érzésekről. Utálni a főnököt nem újdonság.. De ha ennyire összehaverkódott a nagyfőnökkel, akkor simán beszélhet arról hogy kinek mi az érdeme, és akkor a munkájával haladna előre.


Eddig legalább a pénz, karrier ott volt a megcsalás mellett mint érv. De ezek szerint ez nem is számít. Akkor meg aztán tényleg csak rombolna egy ilyen "románc"

2021. júl. 7. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!