Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Párom undorodik saját magától?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Párom undorodik saját magától?

Figyelt kérdés
Miután a számba élvezett, igyekezett kikerülni és hosszas könyörgés után is csak szájrapuszit adott. Direkt arra vágytam hogy csókolózzunk egyet, de azt mondta hogy ez így undorító. Öblögetés után történt, mielőtt azt írnátok hogy miből tartott volna nem kimosni a számat. Kicsit megbántott ezzel. Szeintetek undorodik magától? Vagy tőlem?
2021. júl. 13. 12:43
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
11%

#20: valószínű, hogy többet tudok az életről mint te :D

Kislány már rég voltam, és sehol nem írtam se én se más olyat, hogy a férfi ismérve, hogy "gec.t nyel". De látom, olvasni valamennyire megtanultál, az értelmezés már nehezen megy. :D

Komolyan el kell még jobban magyarázni, hogy megértsd? :D

És mellesleg igen, egy igazi férfi (rengeteg más ismérv mellett) nem homofób. Ahogy egy igazi nő sem. (Csak hogy te is megértsd, mert egyáltalán nem biztos, hogy sikerült: attól, hogy valaki nem homofób, még ugyanúgy lehet heteró, de nem biztos, hogy ezt felfogod.)

2021. júl. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
37%
Ez már szerintem is durva amit nők akarnak. Az az érdekes én csak itt látok ilyet. Szerintem kamuznak mert itt úgy tudnak tenni mitha valakik lennének otthon meg be hódolnak a pasinak. De ezt nyilvános nem vállalják sőt. Én csajomnak érdekes nem gond fogat mosni. Meddig tart?????
2021. júl. 13. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
26%

21. Elég kemény, hogy abból kiindulva, hogy valaki nem akar gеcit nyelni, máris kis pöcs, nem igazi férfi, valamint fideszes, őskövület, unintelligens stb. :))


Attól tartok, hogy az intelligenciám mérhetően sokkal magasabb, mint a tiéd, már csak azért is, mert egy ilyen jelentéktelen információból nem vonok le ilyen elhamarkodott kijelentéseket. 

2021. júl. 13. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Az én párom se szeret utána csókolózni, neki is fura, talán gusztustalan is valamiért. De ha iszok egy két kortyot, akkor már nincs gondja vele. Nekem is meglepő volt ez, mert engem meg egyáltalán nem taszít a sperma. Viszont nem is várná el a szopást, ha én nem akarnám csinálni. Úgyhogy elfogadtam, hogy neki ez nem vonzó, mindenkinek van valami furcsasága.
2021. júl. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:

23-as minek mossak fogat ha reggel már mostam és miért elvárás ez?? Meg a túl sok fogmosás nem egészséges. Kezdjük ott hogy miért kellene fogat mosni ha meg akarom csókolni akit szeretek, ha már teszek páromnak olyan szívességet hogy lenyelem (mert egyébként utálom a sperma ízét, de elviselem ezért megteszem, hogy boldog legyen, nem azért mert alá lennék rendelve hanem mert szeretem, két külön dolog). Ő miért nem tudta elviselni azt a pár pillanatot?


26-os attól mert valaki nő, még nagy valószínűséggel taszítani fogja a sperma, szerintem sem gusztusos, főleg ha még sós is meg sűrű. Engem az borított ki, hogy párom a sajátjától irtózik. Ez nem bzis ha engedi hogy megcsókoljam MIUTÁN KIMOSTAM A SZÁMAT. Még csak azt sem lehet mondani hogy átcsorgattam a gcit, mert az nekem sem férne bele. Egy szimpla csókot kértem. Hogy jött a kérdésem alá olyan hogy valaki libernyák meg bzi meg miért kell f@szságokon vitatkozni? :D Csak válaszra várok azóta is. A kérdőjeleket meg ne halmozzuk már, olyan gyerekes. Maximum 3 bőven elég.


Ha valakinek ez bzis, akkor gondolom az anál is, vagy ha párom kinyalja a seggem. Volt már hogy anál után nyalta ki, (nem volt beöntés) na akkor mi számít nektek bzinak? Komolyan mintha gyerekek vitatkoznának...

2021. júl. 13. 17:06
 26/26 anonim ***** válasza:
Még toroltetik is a választ pedig semmi olyan nem volt benne. Ezek tényleg nyomorultak.
2021. júl. 13. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!