Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a férjem úgy, hogy nincs libidóm?

Figyelt kérdés

Vannak erre valamilyen vágyfokozók vagy bármi más esetleg?

Nem kívánom a szexet és többször elutasítom a férjemet, mert irtózok a szextől. Ha szexelünk, akkor nem igazán élvezem, mindent kényszerből csinálok, így egyértelműen nem hiszem, hogy mindent megadnék normálisan a férjemnek.

Nem akarom, hogy rámenjen a házasságom, imádom a férjemet, voltam különböző vizsgálatokon is, de nincsen semmi problémám, ami ezért lenne felelős, mégis mi az, amivel tudnék változtatni ezen?

Ha ez így megy tovább a férjem elfog hagyni vagy megfog csalni.



2021. júl. 18. 20:33
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
100%
A feleségem is pont ugyanilyen, mint te vagy kérdező.
2021. júl. 19. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszaitokat, lehet, hogy nem tetszést vált ez ki, de sajnos nálam nem fér bele, hogy a férjemnek szeretője legyen, hármas meg végképp nem.

Nem szeretném, hogy a férjem érzelmileg kötődjön máshoz. Nem tudom, mert nem vagyok férfi, de előbb vagy utóbb érzések alakulnának ki a másik személy iránt.

Talán ha tényleg csak annyiból állna az egész, hogy "űrít" és kész, akkor igen, de én ebbe nem hiszek.

Valamilyen szinten fog neki mindig hiányozni a másik nő, vágyni fog rá, és nekem ez a része sajnos nem fér bele.

Ez körülbelül 1-2 éve kezdődött el nálam, nem tudom, hogy miért, de egyre jobban csökkent a libidóm. Nem hiszem, hogy aszexuális lennék, mert ezelőtt élveztem a szexet.


Egyébként jól tartom magam, nem vagyok elhízva, az étkezésre is odafigyelek és sportolok. Megszakítással védekezünk, nem szedek fogamzásgátlót. De még nagyon fiatal vagyok, 28 éves, így nem értem ezt az egészet.


Kérdésem lenne még, hogy férfiak akik szeretőt tartanak, azok milyen érzelmeket táplálnak a szerető iránt? Lehet úgy fenntartani szexkapcsolatot valakivel, hogy semmit nem érzel iránta?


Sokszor hallom azt is, hogy szingli férfiak csak "űrítésre" használnak valakit. Nekik nincs feleségük, de ezek szerint így sem szeretnek bele abba a nőbe, akivel csak szexelnek.

2021. júl. 19. 03:24
 13/22 anonim ***** válasza:
100%

Ha a hormonok rendben, akkor pedig nincs kémia.

Ez hosszútávon nem fog működni, akkor engedd el, hiába szereted nem várható el hogy szex nélkül éljen.

2021. júl. 19. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
79%
Tehát te elvárod hogy megértsen, hogy neked nem kell szex, de ugyan úgy viselkedjen veled, szeressen imádjon de közben ő nem kaphatja meg azt amit szeretne? Hidd el, szeretőből csak olyan van a férfiaknál akivel csak szex más semmi. Ahogy te írtad, csak ürít. Amitől te félsz, abba a hibába a nők szoktak esni. A férfi teljesen más:) nyugi, és menni fog a szerető "engedélyezés".
2021. júl. 19. 07:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
100%
Pároddal beszéltél erről?
2021. júl. 19. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
100%
Egyébként egy rendszeres orálnak vagy kézzel izgatásnak még örülnék is férfiként, azért az megy gondolom.
2021. júl. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
100%
Férfiak is lehetnek szerelmesek a szeretőjükbe...
2021. júl. 19. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
23%

ja, nem vagy kicsit önző?

Neked büdös dugni vele, de más se tegye, kit érdekel hogy neki van rá igénye?


Mi a fenéért vett el téged ez a hülye? Továbbra sem értem.

2021. júl. 19. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
100%

Így hirtelen lenne pár gyors tanácsom, otletem, ami csak ideigelenesen vagy kezdetleges megoldások:

- vegyél egy vibrit. Probálj azzal masztizni. Kiderul majd, hogy a vibrivel kívánod e majd a dolgot, és el tudsz e élvezni majd. Ha a vibrire benedvesedsz, elélvezel, esetleg majd kívánni fogod idolegesen a rendszeres orgazmust, akkor valoszinu a párodat nem kívánod csak.

- a vibri segithet akár visszacsempészni az intimitást is a kapcsolatba.

- én is azt tudom tanácsolni, hogy ideiglenesen iktass be topp szopást és kézimunkát a pasidnak. O mégis csak elélvez, és abban neked annyira nem kell "beleélni" magad. Gyorsan ideiglenesen megoldás lehet, hogy megtartsd a férjed.

- szexuálpszihologust kéne keresni. Ő a szakember, ezt csinálja egész évben, ehhez ért, ez a munkája. O jobban meg tudja mondani mi lehet a baj, és tudhat rá tanácsot adni.

- ezt tudom hogy nagyon rossz otlet, és ha te se bírnád a pasidnak elviselni a másik személyt, de leírom mégis. Lehet hogy neked kéne kiprobálni egy alkalomra egy félrelépést, hogy más pasivval beindul e a kémia. Bár tudom, hogy rossz otlet, és lehet csak mégjobban lelok bennetetek a lejton. Esetleg akkor menjetek el egy távoli swinger klubba, ahol nem lesz ismeros, nem fogja tudni tartani a kapcsolatot a novel, és vállajatok be egy párcserés négyes sexet. Te is ki tudod a magad vonzalmait probálni egy másik pasi felé, a férjed is sexelne, és konnyebben belemenne, hogy dugj valakivel, mert o neki is ott lenne a no. Esetleg oda vissza tudjátok cserélni az idegen partnert a saját párotokra. De ez csak egy utolso otletem.

2021. júl. 19. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Történt valami előrelépés? Sikerült valamit csinálnod?
2021. aug. 17. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!