Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogyan elégítsem ki a férjem...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan elégítsem ki a férjem úgy, hogy nincs libidóm?

Figyelt kérdés

Vannak erre valamilyen vágyfokozók vagy bármi más esetleg?

Nem kívánom a szexet és többször elutasítom a férjemet, mert irtózok a szextől. Ha szexelünk, akkor nem igazán élvezem, mindent kényszerből csinálok, így egyértelműen nem hiszem, hogy mindent megadnék normálisan a férjemnek.

Nem akarom, hogy rámenjen a házasságom, imádom a férjemet, voltam különböző vizsgálatokon is, de nincsen semmi problémám, ami ezért lenne felelős, mégis mi az, amivel tudnék változtatni ezen?

Ha ez így megy tovább a férjem elfog hagyni vagy megfog csalni.



2021. júl. 18. 20:33
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
50%

A volt sógornőm volt olyan, mint te.

Teljesen eltolta magától a bátyámat szexuálisan és közölte vele, hogy vereje ki magának.

De amikor a testvérem ráunt, hogy már egy éve nincs szex, akkor megoldotta úgy, hogy másik nőhöz ment.

Még a felesége volt megsértődve és beadta a válást.

Elvárta volna, a csaj,nulla szex mellett, hogy a bátyám soha ne keressen magának másik nőt.

2021. aug. 17. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
65%

Én is ilyen lettem mint te, én azt mondtam a páromnak, hogy szexelhet másokkal, de lehetőleg ne össze vissza dugjon és gumi ugye alap.

Szerintem nem korrek elvárni a másiktól azt, hogy nem szexelek vele és ő ebbe nyugodjon bele hosszú távon:D ilyen nincs. Akkor vagy szakítás vagy én veszem magam rá a szexre (nekem ez nem ment) vagy megengedem hogy máshoz menjen (ami szintén nem kielégítő neki, hisz velem szeretne lenni, de ez legalább valamiféle megoldás lehet)

Amit előttem írtak hogy kiakadt a nő a férjre mert nem bírta, szerintem az ilyen szánalmas és nem tudom mit gondolt hogy működne így a kapcsolat...

26N

2021. aug. 17. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!