Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen érzés azelső szex?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen érzés azelső szex?

Figyelt kérdés
2021. júl. 20. 13:21
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fájdalmas volt
2021. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
89%
Nem akkora durranás, mint azt sokan várják.
2021. júl. 20. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Felejthető.
2021. júl. 20. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Semmilyen. Nulla. Nem fájt és nem is éreztem belőle semmit. Csak volt azt annyi. Felejthető.
2021. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Én arra vártam, hogy majd milyen jó lesz, aztán ... Tényleg felejthető, nem is nagyon emlékszek már a részletekre
2021. júl. 20. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
73%
Ha olyannal csinálod akivel szeretitek egymást és nem csak "nah legyünk túl rajta" ÉS figyel rád a partnered akkor szuper! Ez mondjuk nem csak az első együttlétre, hanem bármelyikre igaz.
2021. júl. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Én megbántam. Túl korán adtam oda magam. Azóta sincs kielégítő szexuális életem. 24N
2021. júl. 20. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

Felejtsük el ezt az "aki szeret és figyel rád szöveget".

Én ilyennel voltam, de így se volt nagy dolog.


A jó szex max összeszokott párok közt adott, vagy irtózatosan "kanos" párok között, akiket bármivel el lehet juttatni az orgazmusig.

2021. júl. 20. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

8-asnak van igaza. Én is olyan emberrel veszítettem el aki tapasztalt volt és szimpatikus, bíztam benne és szerettem is (most is ő a párom) de egyáltalán nem maradt meg az első alkalom, csak annyi hogy furának tartottam hogy nyalogatja a lábam. De ennyi. Nekem sem fájt és nem is volt orgazmusom sem, azóta 1000x jobban élvezem vele a szexet, mert tudja mi jó nekem és mit szeretek ha csinál.

Az első alkalom inkább amolyan legyünk túl rajta, vagy gyakorlásnak jó. Maximum arra hogy elkezdje a partner kitapasztalni hogy mi okoz neked élvezetet, de az elsőnél nem jön össze.

2021. júl. 20. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!