Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Milyen fizetést kell elérnie...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fizetést kell elérnie egy 30 éves férfinak ahhoz, hogy ne csak prostituáltakhoz kelljen járkálnia?

Figyelt kérdés
2021. júl. 25. 11:02
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%

Kedves kérdező! Nagyon beszédes ez a mondat részedről: "..már engem is felszedett volna vagy fel is szedne valaki"

Miért várod, hogy téged szedjen fel egy nő? 🤔😮


Mellesleg, ha csak a pénzes embereknek lenne párja, akkor kihalna a világ!

2021. aug. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

Ennek semmi köze a fizetéshez. Ha nem kellesz normális nőknek, ott benned van a hiba.

Mikor a férjemmel összejöttünk, alig 21 éves volt, még csak diákmunkákat csinált iskola mellett. A suli után lett munkahelye, ( meg nekem is), akkor költöztünk össze 1 éves kapcsolatban. 22 volt, mikor összeházasodtunk 1,5 év kapcsolat után.

Szép lassan emelkedett a fizetése, 10 éve vagyunk házasok, ma már nettó 255 ezret keres. Nekem nem emelkedett ennyit a fizum, minimálbérrel ketdtem, és most nettó 150-et keresek. Neki én vagyok az első minden téren.

Bottal nem piszkáltam volna meg, ha prostizott volna és ezt megtudom, undorítónak tartom az ilyet, nem férfinak.

Volt olyan régebben akivel randizgattam, és kiderült róla, hogy kapcsolata nem volt, csak 2 prostinál járt, hogy ne legyen szűz mert szerinte akkor nem lesz sose barátnője. hát fúj!!! Azonnal megmondtam, hogy nem randizom vele többet, köztünk nem lehet semmi, esetleg barátság ha akarja. Azóta se volt senkije egyébként. Nekem ennél az alja szintnél azért igényesebb férfi kellett.

2021. aug. 20. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Több száz férfit ismerek akik nem gazdagok, átlagos a fizetésük, nem az Audi CEO-ja egyik sem, mégis van barátnőjük, és nem, nem olyanok mint Varga Irén.


Ha nem találsz magadnak barátnőt, az nem a fizetésed miatt lesz, hanem a személyiséged / külsőd miatt, vagy azért, mert túl magasak az igényeit, pl. nem biztos, hogy mondjuk a szupermodellek pont veled fognak járni.

2021. aug. 20. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 A kérdező kommentje:

Kedves kérdező! Nagyon beszédes ez a mondat részedről: "..már engem is felszedett volna vagy fel is szedne valaki"


Miért várod, hogy téged szedjen fel egy nő? 🤔😮


Normális esetben minden férfit felszed valamilyen nő idővel.

Én valamilyen oknál fogva egy értéktelen, gusztustalan, kerülendő szr lehetek a szemükben.

2021. aug. 20. 23:23
 15/17 anonim ***** válasza:

Nem tudom, hány éves vagy, vagy milyen csatornát néztél eddig, de nők nem szednek fel férfiakat... A férfi a tevőleg kezdeményező fél, aztán kölcsönösen alakítják a dolgokat, ha megvan a kémia. Egy nő max. jeleket ad, flörtöl, de NEM SZED FEL. Ha erre vársz, hoppon maradsz. Ja és ez nem pénzfüggő.


36/N

2021. aug. 21. 01:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Hát figyelj ha prostira van pénzed rendszeresen akkor szerencsés vagy csak a gondolkodásod van kifordulva. Nekem nettó 80 marad minden után amiből kb 25e ret tudok kivenni ha 2x4 napig nem eszek ami elég arra hogy egy délután elmegyünk valahova és mégis 1 éve élek boldog párkapcsolatban ugyhogy szerintem ezt érdemes átgondolnod mégegyszer:)
2021. aug. 21. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Nekem akkor is sikerült amikor nettó 100at kerestem, utána évekig csak gyűltek az adósságaim. Gáz, de a nyaralást is ő fizette. Csinos nőm volt, olyanok hívták el randizgatni akiknek már akkor házuk volt, tele pénzzel. De velem maradt a mai napig, most meg már sokat keresek szerencsére és adósságom sincs már.

Ha olyat keresel aki igazán szeret, mindegy mennyit keresel.

2021. aug. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!