Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Csajok ti élnétek poliamor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csajok ti élnétek poliamor kapcsolatban? Ahol két pasitok lehet egyszerre minden vita és féltékenykedés nélkül?

Figyelt kérdés

2021. júl. 25. 14:05
 1/10 anonim ***** válasza:
92%
Igen
2021. júl. 25. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
43%
Csomó ilyen csajjal találkoztam, már untam, hogy senki nem akar monogámiát.
2021. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
91%
Minden álmom teljesülne, ha ez létrejöhetne.
2021. júl. 25. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
91%
Nem.
2021. júl. 25. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
91%
Én nem
2021. júl. 25. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
90%
Én sem
2021. júl. 25. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%

Rengeteg nő él ilyen kapcsolatban: szeretőt tartanak. Nem igaz az, hogy a párkapcsolatuk tönkrement, nem azért van a másik pasi, hanem mindkettőt szeretik, legfeljebb nem teljesen azonos módon. És a kettő kiegészíti egymást. Ha okosak, sokáig két pasijuk lehet egyszerre minden vita és féltékenykedés nélkül.

Ne kérdezd meg, honnan tudom.

2021. júl. 25. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen
2021. júl. 26. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Én is szerettem volna kitenni egy hasonló kérdést. De már látom, hogy megelőztek.

Igy én már „csak” azt mondhatom, ha valakit tényleg érdekel a poliamoria én tudok mutatni egy Facebook csoportot, ahol nagyon jó kis közösség jött össze. Tudom hogy meglepő de tényleg sok nő érdeklődik a téma iránt. Szóval bátran írjatok privátban. És megírom hogí találjátok meg ezt a csoportot. A csoport természetesen privát! Ami azt jelenti, hogy senki nem fogja látni hogy tag vagy, csak azok akik maguk is a csoport tagjai.

2021. dec. 17. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
50%
Férfiként én is hasonlóan voltam-vagyok. A másikat is szeretem, az egyiket is. A kapcsolatom velük erősen különbözik, mert ők is különböznek. Dialektika. Az egyik természetesen tud a másikról, és elfogadja a helyzetet. Egyikünk sem akar bonyodalmakat, változást, megelégszünk azzal, hogy benne vagyunk egymás életében. Boldogságot adunk és kapunk, meggyőződésem, hogy ez nem vesz el senkitől semmit. Nem állítom, hogy sosem gondolunk arra, jobb lenne egészen, kizárólagosan együtt nenni, de mindketten tudjuk, megvan a veszélye, hogy nem lenne ilyen. Tudomásul vesszük, hogy az élet furcsa, néha kegyes, néha zord, és elfogadjuk, hogy így alakult, örülünk annak, ami van.
2021. dec. 17. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!