Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Párkapcsolatok » Más srácokról meséltem neki....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Más srácokról meséltem neki. Ezzel nagyon elcsesztem?

Figyelt kérdés

Igazából már alakulóban van a kapcsolatunk és csak beszélgettünk vicces szituációkról.

Elmeséltem neki egy olyat ahol egy srác megpróbált nekem udvarolni meg hogy milyen hülyeségeket csinált. Aztán még meséltem a nap folyamán hasonló vicces sztorikat ahol a fiúk próbálkoztak és volt amelyikhez hozzáraktam pl hogy amúgy kedves volt (de nem azért mondtam mert féltékennyé akartam tenni, csak szegény srác annyira megalázta saját magát, hogy valamit oda kellett raknom hogy ne tűnjek olyan kegyetlennek)



Arra lennék kíváncsi hogy ezzel most csak rontottam az esélyeimet vagy éppen ellenkezőleg? Ti hogyan reagálnátok egy ilyenre? Szerintetek ez nagyon rossz?



2020. ápr. 17. 00:48
 1/8 anonim ***** válasza:
72%

Ha elrontottad, akkor legalább nem jössz össze egy álomvilágban élő alakkal, akinél minden szavadnál félni kell, hogy vajon megsértődik-e.

Oké, tini kategória, de akkor is... egy értelmes ember tudja, hogy nem ő van egyedül a világon. Tudja, hogy valószínűleg a másiknak is volt már párkapcsolati múltja, mint ahogy vélhetően neki is. Egy vicces sztorizgatás meg nehogy már hiba legyen...

Ha meg valaki azt várja el, hogy a világon rajta kívül senkit ne tarthass kedvesnek, na, az olyantól jobb is, ha menekülsz. A kedvesség és a szerelem rohadtul nem ugyanaz.

2020. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
86%
A fiúk nem szeretik, ha más fiúkról beszélnek a lányok, főleg ha udvarlókról van szó, exekről meg pláne. Persze minden pasi kicsit másképp reagál ilyen szituációkra, de ha bejössz neki, akkor ennyivel biztosan nem szúrtad el, nem olyan nagy dolog, csak máskor próbáld meg hanyagolni, vagy ha nem akarod, hogy féltékeny legyen, mondd, hogy valamelyik barátnőd mesélte (ha tényleg jó a sztori és mindenképp meg akarod osztani vele).
2020. ápr. 17. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
53%

"A fiúk nem szeretik, ha más fiúkról beszélnek a lányok, "

a férfiak meg szeretik, ha a lány/nő őszinte és nyitott.

2020. ápr. 17. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 Thispain ***** válasza:
Mivel a szituációt helyezed előtérbe, és nem magát a fiút, elvileg elfogadható. Ha a fiún nem látszik, hogy zavarná, vagy nem szolt miatta, nagy valószínűséggel nem romlottak az esélyeid.
2020. ápr. 17. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
89%

Nem kéne gond legyen, de azt mondtad egész nap ilyeneket meséltél, azt azért én már soknak tartom. Egy része az hogy ennyire sokat mesélni más randikról az inkább baráti hangvételt sejtet, de ami fontosabb, hogy mindnél arról volt szó hogy mennyire hülyeséget csináltak mások és ezen nem segít az, hogy a végére odatetted hogy "de amúgy kedvesek voltak". Ezzel azt sugallod magadról hogy nem tiszteled azokat se akikkel kontaktban vagy, a rosszra figyelsz és hogy kinevesd őket, mikor te is ugyanúgy csinálsz hülyeségeket, mint mindenki. Én azt javaslom ne másokat szapulj, sokkal jobban jön le az ha olyan szitukat mesélsz ahol te csináltál valami vicceset vagy gáz dolgot, de így visszanézve csak nevetsz rajta. Sokkal nagyobb kincs azt látni hogy valaki tud magán nevetni és elismeri ha hülyeséget csinál, ellenben nem bünteti magát érte.


Ezzel a sráccal beszélj tovább ahogy eddig, majd idővel kiderül ő hogy reagált a korábbi beszélgetésekre. Addig is ne aggódj ezen, majd valahogy lesz.

2020. ápr. 17. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
90%

Magyarul előadtad, hogy téged mindenki meg akar szerezni, de mind "suta", és nem ér fel a te sztenderdjeidhez.


Igen, ezt vélhetően elrontottad.

2020. ápr. 17. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha nem is azért baj, mert féltékeny vagy rosszul kezeli, akkor azért, ha visszahúzódóbb a srác. Ilyen sztorikat hallgatva még jobban elmehet a bátorsága attól, hogy majd kezdeményezzen, mert nem akar +1 vicces sztori lenni az életedben, amit majd mesélhetsz a következő srácnak. Ilyenkor még ha tapasztalatlan a srác, nagyon eltudja vágni a dolgokat az ilyen. (És nem, nem az, hogy beszélsz ilyenekről, hanem, hogy milyen mennyiségben. Egy ilyen egésznapos udvarlókon nevetős trashtalk oda tud vágni nekik) Szóval figyeld innentől a srác reakciót, ha másabb, akkor adj bőven jeleket, hogy bejön neked, különben úszott a kapcsolat.
2020. ápr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

#3

Én voltam olyan lánnyal akivel ha mentem az utcán volt hogy rámutatott egy random srácra, hogy "őt leszoptan", "vele is kavartam" meg hasonlók. Gondolom neked te "férfi állat" ilyen csaj kellen, hogy legyen nyitott és őszinte.

Sajnos és nem vagyok annyira férfi, hogy egy ilyen csaj ne irritáljon. Oké ha esetleg mond pár dolgot elviselem... De ez???...

2020. ápr. 17. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!