Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek miért tabu az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért tabu az orális szex adása? Hány százaléka a nőknek aki nem kényeztetné így a párját?

Figyelt kérdés
Fordítva elvárják vagy szeretik ha kapnak orális kényeztetést azok a nők akik nem adnak férfinek?

2021. júl. 26. 08:58
1 2 3 4
 11/34 anonim ***** válasza:
43%

Nem szeretem ha nyalnak és én se kapom be.

A párom dettó. 10 éve boldogan élünk, teljesen kielégítő szex mellett.

2021. júl. 26. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/34 anonim ***** válasza:
56%

11es

Persze, mert nem is meri már mondani neked, te meg bemagyarázod, hogy ez a normális.

2021. júl. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/34 anonim ***** válasza:
47%

12

Te aztán tudod mi a helyzet mások ágyában.

2021. júl. 26. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/34 anonim ***** válasza:
74%
7-es az hogy egy 2 lábon járó f@sszal voltál az a te döntésed volt ezzel meg büntetni az utánna lévőket akik esetleg pont ezért hagynak ott az meg az ő döntésük
2021. júl. 26. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/34 anonim ***** válasza:
88%

Aki nem szereti csinálni, jobb ha nem is csinálja.

De! Véleményem szerint minden nőt rá lehet venni erre. Ha kellően fel van izgatva, szereti a párját, jó a szex, rendszeresen ki van elégítve,

élvezettel teszi. Meg persze nem utolsó sorban számít a higiénia. Ha kellemetlen szagok vannak,

Meg 2 napos gatyában van a szerszám, szar és hugyszagú, nem kell csodálkozni.

2021. júl. 26. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/34 anonim ***** válasza:
24%
69%
2021. júl. 26. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/34 anonim ***** válasza:
100%

#14-es szövegértelmezés!!!

Van olyan. Nem azt írtam, hogy nekem vette el a kedvem.

A barátnőm ilyen volt. Én megválogattam a pasijaimat.

2021. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/34 anonim ***** válasza:
100%
El se tudom képzelni orál nélkűl a szexet... Szoktam úgy ébreszteni a párom... Szereti és élvezi... Miért ne adnám meg neki?
2021. júl. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/34 anonim ***** válasza:
80%

15

"Minden nőt rá lehet venni"

Ha egy nőt rá kell venni és nem azért csinálja mert szereti akkor abban semmi jó nincs.

Soha nem próbáltam "rávenni" egy nőt sem.

2021. júl. 26. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/34 anonim ***** válasza:
53%

Én el tudom képzelni azt is, hogy egyesek megalázónak érzik a helyzetet, kiszolgáltatottnak érzik így magukat, és ezért nem akarják. Azért ha kicsit belegondolunk, arra is rá lehet jönni, hogy egy férfit leszopni fizikailag sokkal kellemetlenebb érzés, mint egy nőt kinyalni.

Bár ezek egy jól kommunikáló partnerrel orvosolhatóak, csakhát ez a saját tapasztalataim szerint ritka.

2021. júl. 26. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!