Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek miért tabu az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért tabu az orális szex adása? Hány százaléka a nőknek aki nem kényeztetné így a párját?

Figyelt kérdés
Fordítva elvárják vagy szeretik ha kapnak orális kényeztetést azok a nők akik nem adnak férfinek?

2021. júl. 26. 08:58
1 2 3 4
 21/34 anonim ***** válasza:
100%
Hát én szinte mindig leszopom a pasim. Szex közben többször is.
2021. júl. 26. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/34 anonim ***** válasza:
100%
szerintem nem tabu, vagy nekem volt az életemben szerencsém.
2021. júl. 26. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/34 anonim ***** válasza:
100%
Én még nem találkoztam olyan nővel aki nem szopna (biztos van).
2021. júl. 26. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/34 anonim ***** válasza:
100%

Amikor legelőször szexelek/szexeltem egy pasival, akkor sosem szoptam le senkit. Ebből adódóan kevesebbszer/kevesebb pasit szoptam le, mint ahányszor szexeltem, de tartós kapcsolatban nagyon szívesen csinálom, élvezem is.

Van olyan barátnőm, aki simán leszop egy frissen megismert srácot is, de nem fekszik le vele. Én inkább szétteszem a lábam. Nekem a nagyobb bizalom ehez kell.

Mindenki máskèpp működik

2021. júl. 26. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/34 anonim ***** válasza:
100%

"Rávenni"

Úgy értem, hogy ha elég izgalmas egy nőnek a kapcsolat, akkor igen, szívesen csinálja ezt is.

De a férfinak is oda kell tennie magát. Nem csak fizikailag, hanem érzelmileg is.

2021. júl. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/34 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak én vagyok borzasztó szerencsés, de eddig minden csajom szopott. Volt aki nagyon béna volt benne, de a lelkesedés ott is adott volt. Megjegyzem, azért én sem pihentem, járt a nyelvem, lehet ez közrejátszott 😋
2021. júl. 26. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/34 anonim ***** válasza:
89%

Nem tudhatjuk, hogy a hölgytársaink hány százaléka nem hajlandó orálisan kényeztetni a párját, de biztosan vannak ehhez köthető felmérések is, ha nagyon érdekel.


Személy szerint szívesen kényeztetem így a páromat.

A viszonzás és a hagyományos értelembe vett szex viszont egy ideje tabu részemről.


Mindig minden döntésünknek megvan az oka - ez nyílván szexuális téren is így van.

2021. aug. 5. 05:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/34 manly ***** válasza:
51%
Ez nem tabu, ez alap.
2022. nov. 20. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/34 anonim ***** válasza:
93%

28

Neked lehet, hogy az, de ezt így azért problémás kijelenteni. A szexben nincs ilyen, hogy "alap". A szexben csakis olyat lehet csinálni, ami mindkét félnek örömet okoz.

2022. nov. 20. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/34 manly ***** válasza:
8%
Ezt nők mondták nekem.
2022. nov. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!