Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Nőknek miért tabu az orális...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőknek miért tabu az orális szex adása? Hány százaléka a nőknek aki nem kényeztetné így a párját?

Figyelt kérdés
Fordítva elvárják vagy szeretik ha kapnak orális kényeztetést azok a nők akik nem adnak férfinek?

2021. júl. 26. 08:58
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
71%

30

És a nők nem tehetnek problémás kijelentéseket? Egyébként meg persze, hogy azt mondja, ha eddig az összes szexpartnere alapként kezelte.

16 évesen én is azt gondoltam, hogy alap, aztán felnőttem.

2022. nov. 20. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 manly ***** válasza:
100%
Nem tabu, a legtöbb nő kedveli.
2022. nov. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
67%

#28

Akinek már egy orál sem okoz örömöt, annak valószínű a szex semmilyen formája, az nem igen szexkedvelő.

2022. nov. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Nekem sem volt dolgom olyannal, akinek tabu lett volna. Ha igen, akkor 2-szer szexeltem volna, először és utoljára.
2022. dec. 1. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!