Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon írtam hirdetést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon írtam hirdetést, de a moderátorok nem fogadták el ezek szerint?

Figyelt kérdés

Szóval megírtam a ribiről az értékelést, hogy szépen átvert és kinyomta a telefont, mikor a helyszínen voltam már, megjelent a nő értékelései között "kapott"ként ugyebár, felnézek pár óra múlva, és nincs ott, se az elutasítottaknál. Ezek szerint a modik törölték..


Hogy lehet így reális értékelést adni akkor...?


Szerintem az ilyenről is kell, hogy átver, és benyögi smsben, hogy mégse jó, és te elbas...zod rá az estédet, hogy odamész.


Plusz láttam már ilyen értékeléseket, szóval nem értem mi lehet a gond.



2021. júl. 28. 08:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet, hogy jóban van a moderátorokkal.
2021. júl. 28. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Vagy ha a nyelvezete olyan a hozzászólásodnak, akkor sem engedik ki.
2021. júl. 28. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

teljesen kultúrált volt, trágár szavaktól mentes..


vicc ez az egész értékelősdi így..


Szerintem illik tudniuk a kuncsaftoknak, ha valaki ilyen könnyen átveri a másikat.


Ha a kuncsaft nem megy el, a ribik kirakják a számát a belső fórumjukra.

2021. júl. 28. 08:13
 4/17 anonim ***** válasza:
20%
És mi így látatlanban honnan tudjuk, hogy mi volt az értékelésedben, ami miatt kimoderálták az egészet? Miért nem az oldalt kérdezed meg, hogy mi volt az oka a moderálásnak? Lehet, hogy ők többet tudnának mondani... Amúgy nekem is moderálták már ki egy értékelésemet, de csak egyetlen mondatot: ahol a csaj árairól írtam. Utána megnéztem, hogy van egy szabályzata az oldalnak, és a hirdetésekre is, meg az felhasználói értékelésekre is vonatkoznak bizonyos szabályok. Szerintem nézz utána ennek, vagy egyszerűen csak kérdezd meg az oldalt e-mailben, hogy az x felhasználónévvel y hirdetőre leadott értékelésedet milyen okból moderálták. 37/F
2021. júl. 28. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%

Aha, és majd a fórumon fogják keresgélni a számokat amikor épp hívja őket valaki mi?

Egyébként ha szólt hogy mégsem jó akkor viszonylag korrekt volt, bármi közbejöhet nekik is, mégsem feküdhetnek egész nap terpeszben az ágyon kuncsaftokra várva.

2021. júl. 28. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4: fórumban ott a szám, hozzáadják egyből a telefonon a tiltólistához. Látszik a korodból ítélve, hogy te még az ősidőkben élsz.


5: nem magától írt rám, odamentem a helyszínre, ugye mindig kicsit előbb odamegy az ember, és felhívtam időben, amit kinyomott egyből. Utána jött az sms, hogy mégse jó ne haragudjak hogy nem szólt...


És ezzel elpazaroltam 1.5 órát az életemből.

2021. júl. 28. 08:46
 7/17 A kérdező kommentje:
bocs, az egész komment az 5ösnek megy :'D
2021. júl. 28. 08:47
 8/17 anonim ***** válasza:
13%

6

Le sem írtam a koromat.

Hú mekkora katasztrófa hogy elveszett másfél óra az életedből, ez a baj a mai elkényeztetett fogyasztókkal, hogy ki van nyalva a valaguk, a nő mek egy árucikk, de gondolom majd ha a te lányod áll k-nak akkor is két kézzel fogsz tapsolni neki.

2021. júl. 28. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 A kérdező kommentje:

na látom valami szabadságharcossal van dolgom..:D


Ezek semmirekellő nők általában, akiknek büdös a munka. Ő maguk teszik magukat árucikkekké.

2021. júl. 28. 09:07
 10/17 anonim ***** válasza:
67%

Attól még tiszteletet érdemel,mert ember.

Meg ezek szerint te sem vagy több, ha rá szorulsz.

2021. júl. 28. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!