Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Rosszlányokon írtam hirdetést,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Rosszlányokon írtam hirdetést, de a moderátorok nem fogadták el ezek szerint?

Figyelt kérdés

Szóval megírtam a ribiről az értékelést, hogy szépen átvert és kinyomta a telefont, mikor a helyszínen voltam már, megjelent a nő értékelései között "kapott"ként ugyebár, felnézek pár óra múlva, és nincs ott, se az elutasítottaknál. Ezek szerint a modik törölték..


Hogy lehet így reális értékelést adni akkor...?


Szerintem az ilyenről is kell, hogy átver, és benyögi smsben, hogy mégse jó, és te elbas...zod rá az estédet, hogy odamész.


Plusz láttam már ilyen értékeléseket, szóval nem értem mi lehet a gond.



2021. júl. 28. 08:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
30%
Hirdetést írtál? tehát árulnád magad? :o
2021. júl. 28. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
94%
Kedves 10-es, akkor menj a boltba és tisztelj meg egy zsemlét! Szögezzük le, hogy azért, mert valaki nő, semmivel sem érdemel több tiszteletet! Minden embernek kijár a tisztelet. Hogy kibe mit neveltek bele, azt senki sem tudhatja. Ugyanígy azt tudom mondani, hogy a kérdező, ha szolgáltatást vett igénybe, vagy akart igénybe venni és ez rajta kívülálló okok miatt nem tudott megvalósulni arról nem tehet. Ezek szerint sok okos akkor sem panaszkodik, ha vesz egy új mosógépet és ne adj isten az rossz. Abban is egyetértek, hogy véleményt normálisan kell kiírni. Kérlek kérdező küldd el mit írtál ki. Meg akarom érteni. Egyébként nyugodj meg, az az oldal kimondottan olyan, hogy sok esetben a negatív értékelést töröltetik. De nem kell messzire menni. Ezen az oldalon is hány agyhalott, ismétlődő kérdés van kint és mégsem törlik. De bezzeg, ha nem liberális az ember, vagy a fidesz ellen szól, arra harapnak, mint a kutyák. Mindenki kapja valahonnan a fizetését. Valószínűleg azon az oldalon, a prosti vagy stiricje ad pénzt a moderátornak még az sem kizárt, hogy ismerősök. Ide meg lehet, hogy a 133 legbátrabb valamelyike tejel.
2021. júl. 28. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
válaszoltak a mondik, inaktiválták az értékelésemet amíg nem tisztázódik az ügy a nővel.
2021. júl. 28. 11:17
 14/17 anonim ***** válasza:
7%

5. "mégsem feküdhetnek egész nap terpeszben az ágyon kuncsaftokra várva"

De igen! Ennyi pénzért ez teljesen elvárható lenne tőlük. Ha tőlem pl. elkérne valaki 10-20 ezer ft-ot egyetlen óráért, akkor el is várnám, hogy teljesen körbeugráljon. Az emberek jelentős része egy óra alatt ennél jóval kevesebbet keres meg, így ilyen fizetségért elvárható lenne ez, és ez nem is lehetetlen.

2021. júl. 28. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
0%

14

Na látod ez a probléma, azért kérnek ennyit mert mindig van egy balek aki fizet nekik ennyit.

És emberekről beszélsz, nem hazsnálati cikkekről.

Komolyan kérdezem, te szívesen élnél olyan társadalomban ahol minden nő árucikk?

Csak mert abba az irányba halad az emberiség, és hidd el nem olyan jó világ az, ahol bárkit eladhatnak, akár a te nődet vagy lányodat is, és most azt hagyjuk hogy önkéntesek, mert ezeknek a nőknek a nagy része már gyerekként meg lett rontva, és ez kihatással van az iskolai eredményeikre is, vagyis nem ilyan biztos az hogy a lustaság miatt jutottak odáig, hogy annyira kilátástalannak látják az életüket hogy végül ezt az utat választják.

2021. júl. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
12%

15. Nem kell engem komolyan kérdezni. nem tudom, minek tereled a témát a válaszomról az én nőm és lányom irányába. Másrészt én sem most léptem le a falvédőről, tehát mindazt tudom, amit írsz. Nem értem, kinek akartál itt okosságokat írni. Nem veszek nőt, köszönöm, de biztos boldog lettél, hogy belekeverted az én lányomat és nőmet.


Én pl. ha fizetnék egy programozónak több tízezer forintot pár óra munkáért, és nem azt kapnám, amiről szó volt, akkor nagy balhét csapnék. nem ezért fizetnék neki nagy pénzeket, hogy az esetleges félreérthető, esetleg kétértelmű dolgokra ne kérdezzen rá arra hivatkozva, hogy azt nem úgy mondtam. Így nyilván más "foglalkozásúaktól" is elvárható lehet ugyanez. Aki sok pénzért ad egy szolgálatást és a telefonra sem képes reagálni, azt jegelem, keresnék olyat, aki ad is valamit. Ha más nem ezt tenné a helyemben, az fura. Fizet sokat, és úgy ahogy kiszolgálják? az gyenge. kevés pénzért oké, sok pénzért nem.

2021. júl. 28. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Szia, megírod légyszives hogy ki volt az? Hétvégén tervezek menni BPre, nem akarok így járni..
2021. aug. 3. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!