Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » 46 éves férfi milyen az...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

46 éves férfi milyen az ágyban ? Persze tudom mindenki más DE

Figyelt kérdés
DE baratnőim ijesztgettek, hogy biztos nem érdekli már annyira aktívan a szex...
2021. júl. 30. 14:05
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
61%
Nekem 44 éves koromban volt hogy a 20 éves barátnőm könyörgött hogy hagyam már kicsit aludni is:)
2021. júl. 30. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
63%

9#

Oké.Egy kicsit ráspolyos volt a válasz,ezért elnézést.(Már egy előzö kerdés máshonnan felhúzott)

Nem bizos hogy önmagában reprezentatív de hátha vmi viszonyításod lesz.

51 vok.Nincs semmi egészségügyi problémám.Rendszersen sportolok.Alkoholt nem iszok.A munkahelyem nem stresszes,jó alvó vagyok,és alszok is eleget.

Kb heti 3,4 szer kívánom a szexet.És kb van is.A gyors numerákat nem szeretem.Az igazság az,hogy fiatalabb koromban se szerettem.Tehát nem gondolom,hogy korfüggő.A mennyiség helyett belép a minőség.

Szeretem az előjátekot és szeretek úgy együtt lenni a parommal,hogy nincs semmi dolgunk utánna sem.Ez azt jelenti hogy tudunk 2,3 órát is foglalkozni egymással.Ebbe van masszázs,heverészés,fagyizás,vagy hütött gyümölcsevés az ágyban,simogatás,beszélgetés stb.

Megadjuk a módját.Egy idősebb férfi nem rohan,nem siet,hanem kélvezi az egyűttléteket.(Általában)

2021. júl. 30. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
Csillagbogár ha az ágyba akar vinni akkor nem azért teszi hogy ott meséket olvasson fel hanem hogy megbúboljon, szóval érdekli a szex. Onnantól meg egyénfüggő ki mint fog tudni teljesíteni.
2021. júl. 30. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

sajat tapasztalat:

volt aki nagyon béna volt- kiderült a feleségén kívül soha nem szexelt mással, viszont akart tanulni fejlődni és 1 év alatt rengeteget fejlődött és szuper lett a végére


volt aki rengeteg nővel volt és tényleg jó volt a szex vele


volt aki szintén sok nővel volt de önző unalmas szar volt vele mert kb le se szarta h te vagy vele


szóval elég sok variáns lehet én ennyi félével találkoztam

2021. júl. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
a saját tapasztalat azt jelenti h nem ránézésre állapítom meg hanem aktív szexuális kapcsoltba léptem az illetővel.
2021. júl. 30. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Butaság amit a barátnőid mondanak! Egy hét múlva leszek 46, és aktívabb a szexuális életem mint korábban valaha.
2021. júl. 30. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

Hálás, önzetlen, kitartó, romantikus.

Egy szintén 46 éves férfi.

2021. júl. 30. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
47 éves vagyok van barátnőm és szeretőm is volt !Szóval igen van még étvágyam és nem önző módon!
2021. júl. 30. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:

Voltam 47 és 52 éves férfiakkal. Egyik sem tudott elélvezni, volt amelyiknek rendesen fel sem állt (nem egyéjszakások voltak).

De biztos csak én fogtam ki…

A 30-as korosztállyal nem volt ilyen gondom.

2021. aug. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!