Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Hogy dollgozam fel hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy dollgozam fel hogy körülöttem mindenki szexel nekem meg esélyem sincs rá mert incel vagyok?

Figyelt kérdés

25 éves vagyok sose volt barátnőm. 10 éve próbálkozom de semmi. Mindig vissza utasitanak.


Sokáig nem fogtam még egy női kezet se.

Majd egyszer krváztam de ennyni, azóta semmi.


Az összes lány aki tetszett mind vissza utasított. Izmos bunkó férfiakkal jár, akik naponta megdgjak őket.

Rám meg egy lány se nézett.


Az összes lány aki tetszik az mással szexel és már gyerekük is van, munkájuk is.


Nem tudom feldolgozni, nekem ez egy trauma hogy nem kelletem senkinek soha. Probálom de nem megy. Ettől mindig iszonyat mérges és dühös leszek és favágássála vezetem le.


Utálom az egész életet.


25 F incel



2021. jún. 27. 08:31
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 1/131 anonim ***** válasza:
64%

Kár idegeskedned úgysem fog soha összejönni! XD

Peace

2021. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/131 anonim ***** válasza:
89%

Szerinted attól jobb lesz hogy minden nap kiírod?

Vagy mit vársz egyáltalán? Hogy majd valaki megsajnál?

Próbáld úgy megközelíteni a dolgot,hogy szállj ki a testedből,és nézz magadra,vizsgáld meg a külső és belső tulajdonságaidat,hogy összességében milyen ember vagy.És gondolkodj el azon hogy amilyen vagy,kellenél -e bárkinek is.Miért volnál jó választás egy lánynak.Ha nincs olyan tulajdonságod ami vonzó lehet egy lány számára,akkor ne csodálkozz hogy nem jön össze.Az alap külső tulajdonságodon kívül az összes külső és belső tulajdonságodról te tehetsz,és ez határozza meg milyen ember vagy.Úgyhogy ne másokat hibáztass a sikertelenségért.

2021. jún. 27. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/131 A kérdező kommentje:

Szerintem emg a társadalom tehet! Ha nem éreztetnék velem hogy ronda vagyok más lenne a lelkivilágom. A nőknek mindig ugyan az kell, izmos, helyes, pénzes. Ennyi.

Ezekkel dgatják magukat, mert megtehetik. Össztön lények.


somó lánynál probálkoztam, soha semmi. Más meg egy tjparaszt és lógnak rajta a nők. Ennyi.

2021. jún. 27. 09:06
 4/131 A kérdező kommentje:

Az összes lányt aki tetszett mind ilyenek bszták meg.

a csendes normálistól a pláza ribizlig.

2021. jún. 27. 09:08
 5/131 anonim ***** válasza:
83%
Mert te a csúnya, igénytelen, kövér nőknél próbálkozol? Neked is fontos a külső és ha tehetnéd akkor a legjobb kinézetűvel jönnél össze. A vonzalom nagyon fontos.
2021. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/131 anonim ***** válasza:
77%
Másokat hibáztatsz a saját kudarcaidért. Ez rendkívül gyenge jellemre vall. Nem csoda, hogy nincs luk ahová tolhatod a kis gyíkodat.
2021. jún. 27. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/131 anonim ***** válasza:
86%
1-3 ev alatt teljesen at tudnad dolgozni a testedet es te is sorban dughatnad a jobbnal jobb lanyokat (nyilvan ha kozben fejben is valtoztatnal). De ez tul sok munka, szoval marad a hiszti, ugye?
2021. jún. 27. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/131 A kérdező kommentje:
Megnézném te mit csinálnál az én élet tapasztalatommal, jóképüként, fullos picha ként könynü dumálni. Semmi gondotok az életben. Mindenki fényesre ynalja az egótoket, csak pozitiv visszajelzést kaptok. Enyni ezen múlik. aki meg ronda az állandóan leköpik, kiröhögik. Enyni. Érted?
2021. jún. 27. 09:18
 9/131 A kérdező kommentje:
Akkor meg az izmos test kell nekik nem én.
2021. jún. 27. 09:19
 10/131 anonim ***** válasza:
81%
Nekem tavaly decemberben, 24 evesen, 120 kg-osan jott ossze az elso lany, de ram se tudott nezni lovaglas kozben, nagyon demotivalo volt meg ugy is, hogy csak barati dugas volt. Azota dolgozok azon, hogy ne ugy nezzek ki, mint egy teliszart esokabat, akivel teljesen jogosan en sem alltam volna le a lanyok helyeben.
2021. jún. 27. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!