Kezdőoldal » Szexualitás » Heteroszexualitás » Ez normális,hogy párom pénisze...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez normális,hogy párom pénisze ennyire érzékeny?

Figyelt kérdés
Párom pénisze orgazmus után nagyon érzékeny. Konkrétan amint elmegy egyből le kell szállnom róla és hozzá sem érhetek, mert azt mondja érzékeny, fáj neki pedig sokszor megyünk el egyszerre, mert van, hogy csak úgy tudok,h o is éppen elmegy. es emiatt egy picit tovább bent kell tartania, hogy nekem is megfelelő ideig bent legyen szex végén de nagyon érzékeny neki utána. Másnal is van ilyen? Korábban én soha ilyet senkinél sem tapasztaltam. Volt, hogy vége lett a szexnek és egy 20 p után kézzel izgattam és jött a következő menet. Azonban neki érzékeny és fel sem áll aktus után pár óráig.

2021. aug. 3. 00:46
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is érzéketlen utána
2021. aug. 3. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%
kb ilyen az átlag férfi. Elélvezés után kb negyed oráig fájdalmasan érzékeny a pénisz és a herék.
2021. aug. 3. 07:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%
Nincs ezzel semmi gond, kedves kérdező, én is ilyen vagyok és ilyen is voltam világ életemben. Miután elmegyek, én is iszonyat érzékeny leszek és őszintén szólva, nálunk napi egynél több menet soha nem is volt, még akkor sem, mikor összejöttünk. 48F
2021. aug. 3. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Evolúciós okai vannak, a legtöbb férfi ilyen, aki nem, az a ritkaság
2021. aug. 3. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
39%
Az érzékenység még csak lehet, de hosszú kihagyás után, hogy csak napi (24 óra) 2-szer tud megdugni az kevés.
2021. aug. 3. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Ne mond már hogy napi 2 szexel nem éred be:D
2021. aug. 3. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

16-os , nem ez a kérdés 😅

Nyilván beérem napi 1-el is de alkalomadtán jó lenne egy olyan napot csapni, ahol akar van 4 -5 menet is

meg faj,hogy az exével volt 4x, akkor is ha 1x ment el csak

amúgy köszi mindenkinek, jöhetnek meg valaszok

2021. aug. 3. 14:49
 18/21 A kérdező kommentje:
amúgy a napi 2 is ritka eleve
2021. aug. 3. 14:49
 19/21 anonim ***** válasza:

Fogadd el hogy egy átlag pasi nem bír ennyit, ennyiszer.


Ha más nem akkor masztizz

2021. aug. 3. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Mindenki más spec én is nagyon érzékeny leszek utána de nekem nem probléma folytatni csak figyelembe kell venni. Az hogy valaki mennyit bír egy nap az változó nekem 6 volt eddig a legtöbb bár menne több is nem hiszem hogy tudsz rajta változtatni ez van
2021. aug. 3. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!